• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

360 derecelik Action Kamera - Geonaute 360

rocker_tr

Super Moderator
geonaute360camera.jpg

3 geniş açılı (360 ° yatay ve 150 ° dikey) lensler ile donatılmış, her bir 8MP sensörü ile herhangi bir olayı kaçırmamanızı sağlar. 360 ° video ve resimleri telefon, tablet ve bilgisayara atabilirsiniz.

Tek geniş açılı kameraların yakalacağı çekim alanı sınırlı iken GEONAUTE 360 da tüm alanı çekebilidiği için rahat bir şekilde sizin için tüm zor işleri GEONAUTE 360 yapacaktır.

features.png

8MP sensörü ile 3 geniş açılı lensler, her ile donatılmış, bu görüşün neredeyse tam küresel alanı sunuyor, böylece yüksek kalitede 2K video ve 4K fotoğraflar oluşturmanızı sağlıyor.

Fotoğraf modunda klasik tek kare çekim, time lapse ve brust modları arasında seçim yapabilirsiniz.

17_cinc_header.jpg

Geonaute 360 da brust mod örneği bulamadım. O yüzden nasıl bir şey olduğuna dair bu resmi koydum. Geonaute 360 ait brust mod resmi bulursam buraya eklerim.

GEONAUTE 360 standart MP4 video formatı kaydeder. Dosyaları Geonaute Studio Yazılımı ile indirdikten sonra direkt görüntülemek için hazır olur. Post-processing'na gerek yok!

GEONAUTE 360 metal yapısı ile tüm koşullarda dayanması için inşa edilmiştir. Bu sağlam IPX7 derecelendirildi. Dahil koruyucu bir kaplama ile birlikte kullanıldığında her türlü su sporları yapılabilir. 60m kadar suyun altına kadar dalgıçlar kullanabilir.

ANT + teknolojisi ile donatılmış, GEONAUTE 360 kamera uzaktan kumandası gibi diğer ANT + cihazlarından ile bağlanabilir.

Video modu : 2048x1024 video formatında 360° çekim alanı yakalar.
Fotoğraf modu : 360° capture (single shot, burst, & time lapse modes) Resolution: up to 4096x2048
Canlı izleme : 360° Yatay 150° dikey
Sensor: 3 x 8MP CMOS sensors
Ağırlığı: 200 g (pil dahil)
Battery süresi: 2+ hours (Li-Ion şarj edilebilir)
Depolama : microSD 32 GB kadar
Usb girişi: Micro USB
Suya dayanıklılık seviyesi : IPX7
Suya dayanıklılık mesafesi : 60 metre

WeSphere web sitesinin sağladıkları

360° video seyretme
360° fotoğraf seyretme
270° panoramic photo viewer
Video Editor
3 GB depolama alanı
Videolarınızda kullanmak için 1500 müzik
Mobile app da hareketli ekran

Fiyat 400€. Geonaute 360 video camera : High resolution action sports video caméra

Bir süredir action kamera arayışları yapıyorum. Decathlon'un Türkiye'ye getirip sattığı Geonaute ürünlerine bakıyordum. Bu kamera da karşıma çıktı. Şu anda bu ürün Decathlonda yok. Getirip getirmeyeceklerinimi bilmiyorum. Gaziemir Decathlon'a gider isem bilgi almaya çalışırım.

Ürün oldukça hoşuma gitti. Site üzerinden yayınlanmış videoları biraz kurcaladım.

https://en.playgeonaute.com/video-360-743-traineau

Mesela bu link üzerindeki adrese girince mouse ile görüntüyü yakınlaştıp uzaklaştırabiliyorsunuz. Video panelin üstünde Standart, Pan ve Flat seçenekleriyle istediğiniz görüntü tarzını da seçebiliyorsunuz.

XYjAgR.jpg

Bir çok kişi blog veya site yapıyor. Aynı bu şekildeki kendi siteme koyup koyamıyacağımı merak ettim.

Bunun dışında kameradaki videoları tek bir merceğe odaklanıp odaklanamıyacağı? vblog hazırlıyorsun biriyle konuşuyorsun tüm dikkatin konuştuğun kişide olmasını istediğin için sadece onu gösterip gösteremeyeceğimi merak ediyorum.

Bakalım ürün Türkiye'ye gelir ise belki bu sorularımızın cevaplarını bulabiliriz.

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
çok güzel bir çalışma olmuş hocam verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz. özellikle spor dallarında bu makine kullanılabilir. bende ilerleyen dönemde böyle bir cihaz almayı planlıyorum.