• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Adobe Premiere Elements Nedir?

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
Adobe Premiere Elements Nedir?

6ghd.jpg

Adobe® Premiere® Elements 11 yazılımı; akıllı, otomatik seçenekleri kullanarak videoları düzenlemeniz, profesyonel kalitede efektlerle filmlerinizi geliştirmenize ve ardından bunları neredeyse her türlü ekranda paylaşmanıza yardımcı olur. Günlük videolarınızı unutulmaz ev yapımı filmlere kolayca dönüştürebileceğinizin bilincinde olarak anı yaşayın.

En iyi kliplerinizi film teması seçiminizdeki müzikler, başlıklar ve efektlerle koordine ederek otomatik olarak düzenleyen Anında Film özelliği ile Hollywood yönetmenlerinin tekniklerinden yararlanın. Yeni temalar eklenmiştir.

Fotoğraf ve videolarınıza sektör lideri profesyonel fotoğraf ve video düzenleme yazılımı olan Adobe® Photoshop® ve Adobe Premiere® Pro'nun yaratıcısından güçlü bir çözümle hayat verin.

Tüm video ihtiyaçlarınız için Adobe Premiere Elements 11’i kullanın. Klipleri içe aktarın ve organize edin, kendiniz düzenleyin veya otomatik seçenekleri kullanın ve hemen hemen her ekranda paylaşın.

En iyi veya belirli ölçütlere uyan kliplerinizi kolayca bulun. Auto-Analyzer çekiminizi ve fotoğraflarınızı kaliteye ve ilgi alanlarına göre etiketler ve çeşitli akıllı arama seçenekleri ihtiyacınız olanları hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.

Akıllı, otomatik seçeneklerle zaman kazanın


Adobe Premier Elements otomatik olarak sarsıntılı şekilde çekilmiş görüntüleri, renk ve ışık sorunlarını düzeltir, en iyi görüntüleriniz haricindeki her şeyi kesip atar ve filminiz boyunca profesyonel kalitede ses sağlamak için ses öğelerini dengeler.

Filmlerinizi müzikle hareketlendirin

Filminizin süresine mükemmel bir biçimde uyacak şekilde otomatik olarak ayarlanan çeşitli film müzikleri eklemek için SmartSound özelliğini kullanın. Hatta sahnelerinizi film müziğinizin ritmiyle eşzamanlı hale getirin.

Video klipleriniz ve fotoğraflarınızla kolayca daha fazlasını yapın

İster video ister fotoğraflarda olsun, tüm anılarınızın parlamasını sağlayın. Örneğin, video kliplerde renkleri fotoğraflarda olduğu kadar kolay bir biçimde geliştirin ve özelleştirilmiş yatay kaydırma ve yakınlaştırma hareketleriyle fotoğraflarınıza hızlı bir biçimde sinematik canlılık katın.

Kolayca paylaşın

Filminizi oluşturmak için kolay adımları bir kez uygulayın ve ardından birçok şekilde paylaşın. Yüksek kaliteli HD veya Blu-ray Disk üzerinde paylaşın ve hatta standart DVD’lerde HD kalitesi elde edin. iPod'unuzdan HD düz ekran TV'nize kadar hemen hemen her ekranda filminizin tadını çıkarın.

satın almak için
 
Üst