• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Anı Yakalamak İçin Deklanşör Cihazı

birkarefotograf

Administrator
Yönetici


Nero profesyonel fotoğrafçılar için bulundukları ortamdaki ani hava,ses değişimlerini anında yakalayabilmeleri için bir deklanşör cihazı geliştirdi. Nero Trigger fotoğrafçıların yıldırım düşmesi ve havai fişek patlaması gibi görsel olayları anında yakalamasını sağlayacak.


Nero fotoğrafçıların hoşuna gidecek bir ürünle anı yakalamanın keyfini yaşatmak istiyor. Nero Trigger fotoğrafçıların hoşuna gidecek birçok ilginç özelliğe sahip. Bunlardan bir kaçtanesi tanesi, yıldırım düşmelerini, havai fişek patlamalarını ve gökte beliren ani parlamaları fark ederek anında yakalayan “Lightning” modu. Lightning ortama göre 1 ile 99 arasında hassaslık ölçüsüne sahip ayar bulunduruyor ve fotoğraf makinesinin ani değişimleri yakalamasını sağlıyor.
Ses modu ise 1 ile 999 arasında değere sahiptir. Aynı zamanda ses modu 0 ile 999 milisaniye arasında erteleme katsayısına da sahip.

Nero Trigger’ın diğer özelliği Time Lapse yani hızlandırılmış çekim özelliği. Bu ayar ile fotoğraf makinesinin belli zaman aralıklarında çekim yapması sağlayabiliyorsunuz.

Nero Trigger fotoraf makinesini otomatik olarak devreye sokacak Lazer moduna da sahip. Belli bir mesafeden çekilecek nesneye lazer tutan Nero Trigger lazer ışını kırıldığı anda flaş ve kamerayı aktif hale getiriyor ve fotoğraf çekiliyor.
Nero Trigger HDR (yüksek dinamik alan) modunda fotoğrafın düzenlenmesi için imkan sunarken, DIY (kendin yap) portuyla dışardan gelen sinyal kaynaklarıyla kamerayı aktif edebiliyor.

Nero Trigger yurt dışı fiyatı ise 210 dolar civarlarında.
 
Üst