• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Beğendiğim fotoğraflar !.. Nereye açsaydım ki ?

Stainless..

New member

Abi tuttum bu konuyu, bol katkıda bulunacağım bir konu olacak umarım :) Hemen başlayayım;

lvXGnNeFxHU.jpg

Bu sitede bulmuştum bu fotoğrafı: milky way over mount fuji photo

Cameracat-1800x2880.jpg

Bu komik görselle de şimdilik noktayı koyayım :)

w10fn.jpg

ciddi

Yönetici (Co) Administrator

Favorim budur ! Adını bildiğiniz malum forumda bir ikx es bir vakası var yepyeni. Gördünüz mü ? Enn büyüüük lensli alet !.. Yalınuz üyelik beni şüphelendirdi. Hatun rumuzlu, tam da uzun süredir bahsedilen bir vaka hakkında olması ve de üstelik cevap veren ilk kişinin gecenin o saatinde malum kişi olması sebebi ile çok şüpheli bir konu olduğunu düşündürdü bana !..

Stainless..

New member
Favorim budur ! Adını bildiğiniz malum forumda bir ikx es bir vakası var yepyeni. Gördünüz mü ? Enn büyüüük lensli alet !.. Yalınuz üyelik beni şüphelendirdi. Hatun rumuzlu, tam da uzun süredir bahsedilen bir vaka hakkında olması ve de üstelik cevap veren ilk kişinin gecenin o saatinde malum kişi olması sebebi ile çok şüpheli bir konu olduğunu düşündürdü bana !..

Değişik atraksiyonlar mevcut gibi görünüyor :)

ciddi

Yönetici (Co) Administrator
Bu vaka da şok edici bir vaka oldu benim için. Adam vidalıyor arkadaş ! Andrew Myers (Emeğe saygı, bu sanatçının adını yazmadan geçemezdim)
-
andrewmyersbethany1.jpg

andrewmyershalland5.jpeg

shadow_andrew21.jpg

-
fading_thoughts31.jpg

fading_thoughts1.jpg

-
Shirt-1.jpg

Shirt-4.jpg

Dahasi için : http://andrewmyersart.com/