• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Bir forum düşünün ki üyelerine baskı, sansür uygulasın !..

zaloğlu68

New member
3-4 kez mesaj attım yöneticlere banlamıyorlar galiba mesaj sayım çok diye yapmıyorlar kan kaybı yaşamaktan korkuyorlar belliki. Ama nafile soğudum artık. Yazmayı düşünmüyorum.

koolandgang

New member
Böyle bir vesileyle de olsa, alternatif olması açısından çok sevindim.Fotoğraf aşığı arkadaşları da burada görmek, daha da sevindirici oldu.Hayırlı olsun :semi-twins:

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
[MENTION=88]semb[/MENTION] @koolandgang

arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz . inanın burası sizin görüşlerinizle düşüncelerinizle şekil bulacak. bundan emin olabilirsiniz.

bipekkan

Super Moderator
En sık girilen bölüm diye alakalı değil ama burayada yazayım dedim.
Bu arada yeni gelen arkadaşlarada merhaba, hoş geldiniz.
3w1.gif

Arkadaşlar.
Bu gün itibariyle A101 mağazalarında C.F.L. nin 2 ad. 3000 mA AA pil , bonus olarak anahtarlık şeklinde pil test aleti (Bir şeye yaramaz) ve aslında Ni-Cd piller için imal edilmiş çok düşük şarj akımlı uyduruk bir şarj cihazı satılıyor. (11.95 TL) Ucuzluğuna aldanıp tamah etmeyin. Ben pillerin 07/2007 imalatı olduğunu fark etmedim.Üstünde yazıyor ve süper bayat. 8 saattir adam etmeye çalışıyorum. Umut yok gibi.
UZAK DURUN !

Ekli dosyalar

• ok.gif
    ok.gif
    139 bayt · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

Hüseyin Evcan

Yönetici (Co) Administrator
cümleten hoşgeldiniz arkadaşlar fotoğraf sohbetlerinin artması dileğiyle hepinizin katkılarını bekliyoruz tüm soru ve sorunlarınız bana ve diğer yönetici arkadaşlarla paylaşabilirsiniz. ayrıca şahsım adına her türlü bilgi tavsiye vs ile ilgili özelden bana ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

bipekkan

Super Moderator
G E L İ Ş M E L E R :

@Rood Admin rds,
Arkadaşlar herkese merhabalar.

Son bir haftalık süreçte yaşadığımız bazı sıkıntılarla ilgili olarak siz değerli müdavimlerimizi bilgilendirmek isterim. Öncelikle bilmenizi isterim ki jiddi nin bölüm kısıtlamasını öğlen saatlerinde iptal ettik. Hemen akabinde sizleri bilgilendirmek istedim fakat yoğunluktan ötürü bu saatlere kaldı.

Geldiğimiz noktada istemediğimiz türden sıkıntıları hem siziler hem bizler yaşadık. Yönetim olarak gayemiz hiçbir zaman üyeleri susturmak olmamıştır, olamaz. Temelinde kullanıcılar, firmalar ve ürünler olan oluşumlarda bu tür sıkıntılar ne yazık ki karşımıza çıkıyor. Yine belirtmek isterim ki bizim amacımız hiçbir zaman sizlerin söz hakkını almak değildir. Olabilecek en açık şekilde sizlere söylemek isterim ki üyeler, yönetim ve forum içi üçgeninde yapmaya çalıştığımız her zaman üyelerimizi korumaktır. İncelediğim ve gözlemlediğim kadarıyla bu olaylarda da her zamanki gibi sizler gözetildiniz ve bu yönde işlemler yapıldı. Tabi ki dışarıdan bakıldığında konuya tam olarak vakıf olunmadan sadece yönetimin kişilerin konuşma haklarını ellerinden aldıklarını düşünebilirsiniz. Bu düşüncenize saygım sonsuz olmakla birlikte gerçeğin böyle olmadığından emin olmanızı[ /B]isterim.

Ben jiddi ile sürekli iletişim halindeyim. Bu konuyla ilgili konuşmak isterseniz şahıs veya grup bazında da görüşmelerimizi yapabiliriz. Aynı şekilde firma ve DH Ofis arasında da görüşmeler sürekli yapılmaktadır. Tekrar bu tür sıkıntıların yaşanmaması adına gerekli önlemleri alacağımızı ve konulara hassasiyet göstereceğimizi lütfen unutmayınız.

oem84 nikli arkadaşımızın hesabı ile ilgili tam bir bilgi sahibi değildim. Fakat nedir ne değildir diye araştırdığımda çizgiyi ciddi şekilde aştığını söyleyebilirim. Elbette bizim kapımız her zaman açık. Kendisi bizimle görüşmek isterse kendisi ile görüşür, kendisine kendimizi daha iyi ifade etmeye çalışırım. Sadece şunu bilmenizi isterim arkadaşlar, bir hesap sınırsız kapatılırken o hesap, admin veya firma istedi diye kapanmaz. Ancak ve ancak kişinin kendi istemesi veya forumdaki hareketleri buna sebebiyet verir.

Son olarak ortak paydamızda bulunan bu forumda kapılarımızın hepinize açık olduğunu belirtir, platformla ilgili kararlarınızın hepsine sonsuz saygı duyduğumu bilmenizi isterim.

İyi forumlar dilerim.

[MENTION=73]bipekkan[/MENTION],

@ rds,

"......."Tabi ki dışarıdan bakıldığında konuya tam olarak vakıf olunmadan sadece yönetimin kişilerin konuşma haklarını ellerinden aldıklarını düşünebilirsiniz. Bu düşüncenize saygım sonsuz olmakla birlikte gerçeğin böyle olmadığından emin olmanızı isterim.
........" Aynı şekilde firma ve DH Ofis arasında da görüşmeler sürekli yapılmaktadır. Tekrar bu tür sıkıntıların yaşanmaması adına gerekli önlemleri alacağımızı ve konulara hassasiyet göstereceğimizi lütfen unutmayınız.

@ sokak_papagani
........ Yaklaşımınız olumlu ve yapıcı ama bu durumda benim tek bir sorum var;

İlk başta jiddi'yi engelleyen ve fujiyi eleştiren yorumları silen Donanımhaber yönetimi miydi, yoksa fuji hesabına böyle bir yetki mi verilmişti?
................

@rds,
Belki gençliğimde aldığım özel bir eğitim nedeniyledir ama satır aralarını çok iyi okuduğumu düşünürüm.
Yanlış anlamaya da meydan vermek adına lütfen @jiddi nicli arkadaşımızın fuji ile ilgili serzenişlerinin tamamını takip ettiğimi de ve oluşan - gelişen olayların tümünden de haberdar olduğumu bildiğimi de dikkate alarak,
Firma (Herhalde kastiniz Fuji TR distribütörü) ve DH Ofis arasında da görüşmeler" ne anlama gelmektedir? Hatta bu kadar en azından basit bir konuda eğer yanlış anlamıyorsam neden firma bir şekilde ikna edilmeye çalışılmakta ve acaba almayı düşündüğünüz bu sıkıntıların yaşanmaması adına alınacak "gerekli önlemler" (O önlemleri olağan üstü bir merakla beklemekteyim !) açısından mı firma ikna edilmeye çalışılmaktadır?

Elbette bende @jiddi nin bölüm kısıtlamasını "bir yığın tavsiye ve ikazlarla" da olsa iptal etmenizi memnuniyetle karşılamakla birlikte, bir üst paragrafta yer alan bu düşüncelerim çerçevesinde @sokak_papagani ' den alıntıladığım sorunun cevabını "bir yorum yapmadan" bende merak etmekteyim.

Saygılarımla

[MENTION=81]ozturert[/MENTION]
Jiddi hakaret/küfür içerikli bir mesaj atsa zaten bloklanırdı, malum firma ile görüşmeye ne gerek vardı ben de anlamadım. Firmayı ikna etmeye gerek var mı böyle durumlarda? Benim bir internet sitem var ve sağolsun fotoğraf meraklıları girip yazıları okuyorlar. Ben sitemde bu haftasonundan itibaren hakaret etmeden malum firmanın Türkiye ofisi aleyhinde yazmaya başlıyorum. Bu firmanın Türkiye yetkilileri benimle de iletişime geçecek mi merak ediyorum şimdi. Hatta kendi sitemle yeterli kalmayıp üye olduğum tüm sitelerde bu konuyu ve firmanın davranışını düzgün bir üslupla anlatacağım.
İnternetin gücünü firmalar idrak edemiyor bazen...

Son düzenleme:

bipekkan

Super Moderator
Misafirim geldi, tam kapatacaktım, ilk uyarımızı kel alaka bir yerden vererek "Teğmen" yapmışlar,
Bu arada 15 dk dır "AVATAR" yerleştirmeye çalışıyorum.Açıkçası beceremedim. Nereden nasıl yapılıyor. Yada tam Türkçe ama ben avatarın karşılığını bilmiyorum. Ayıp değil ya !:)

Son düzenleme: