• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Bukre fırtınası nedir beyler

Forrestt.

New member
Etrafimda herkesten duyduğum bir bukre bukre bukre.
Facebook'a giriyorum heryan kahraman tazeoglu isimli yazarın bukre kitabından sözleri.
Esimde en son modaya uyumuş almış birtane gelmiş gozuyasli okuyor:mad:
Siz bu kitabı okudunuzmu çok merak ediyorum. Konusu itibariyle pek hitap etmedi bana.
pki biz ne tür kitaplar okuruz beyler? tavsiye ettiğimiz yazarlar varmı.
Mesela ben Osman Aysu kitaplarını şiddetle tavsiye ederim.
Güneş dogsun istediğim kareyi yakalamayi beklerken gitmez ama gece yatarken çok sarar:thumbup:;)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
aslında bu konu çok güzel bir konu. ben eskiden yani lise yıllarımda her hafta sonu en az bir bazen 2 tane tatillerde ise çanta dolusu kitap roman okurdum. Lise hocalarımız gercekten çok önem verirlerdi bu konuya. ne zamanki üniversiteye gittim. her hafta olan bu kitap sayısı 2 ayda 1 3 ayda 1 e indi. bazen de yılda bir.

ben özellikle kişisel gelişim kitapları okumayı seviyorum. bunun dışında özellikle romanlar ilgimi çekiyor.

kitaplar aslında ayrı bir dünya içine girdinizmi çıkılması zor. keşke her hafta bir kitap okuyabilsek.

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
Bukre konusuna gelince. tanıtım bülteninden şöyle bir kısım buldum .

Güzellik, bakmayı bilen gözdedir sevgilim. Artık kendime layık olanı seçebiliyorum sayende. Bir insanın gözlerine bakıp, kalbini görebiliyorum her seferinde. Eskisi gibi değilim. Neden mi senden çok daha öndeyim? Herkesin dünyası kendi gördüğü kadardır sevgilim. Sen önüne bakarken, ben uzakları ezberledim. Sen olup bitenlerle ilgilenirken, ben olmayanın izindeydim.

Çivi çiviyi sökermiş, yalnızlığı kanatan hüzünlü şarkılar, yalnızlığa iyi gelirmiş. İşte ben bu şekilde hayata karşı direndim. Keşke bana akıl vereceğine, aklımı alacak kadar beni sevseydin. Ben, bir çocukluk edip büyüdüm işte! Sen büyümüşsün ama doğmamışsın bile. Ben, senin doğrundum sevgili. Ötekiler gelip geçerdi. Sen doğru olanı değil, geçerli olanı seçtin. Terk etmek kazanan olmaya yeter zannettin.

Bana, bir veba busesi bırakıp gittin; bak şimdi yerini başkaları aldı. Bu aşkın vebası sende, busesi bende kaldı. Seçtiğin yolda sana mutluluklar diliyorum. Unutmak alışmaktır. Unutursun demiyorum… Ama alışacaksın biliyorum.

Forrestt.

New member
Kadınları aglatacak bir tarzı olduğu belli
Ama biz erkeklere sökmez tabii:D
Ben kendime has kurgu romanlarimla mutluyum.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forrestt.

New member
Boşuna alma iki günde bitti kitap. Bundan öncede elif şafak kitabı vardı aşk diye ondada böyleydi.
:banghead:

SGSIII Cihazımdan gönderildi