• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Canon 650d İlk Sarj Süresi?

Zafer

New member
İyi akşamlar arkadaşlar bugün canon 650d aldım.İlk sarj süresi ne olmalı? Şuan içinde hiç sarj kalmadı ve ayarları otomatik mi çekim modu vs ayar yapmam gerekir mi?

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
hocam bu konunun uzmanı [MENTION=73]bipekkan[/MENTION] hocam.

ama en doğru kullanım şu şekildedir. şarja taktığınız pili tam şarj olmadan prizden çekmemek gerekir.
kullanım klavuzuna da bir bakmanızı öneririm.

hatta ve hatta kullanım klavuzu okumak ilk makine alanlar için yapacakları en doğru şeydir.

ciddi

Yönetici (Co) Administrator
[MENTION=188]Zafer[/MENTION]
Hayırlı olsun, güle güle kullanın...
Şarj doldu ışığı yandı mı tamamdır. Yeni nesil şarjlı pillerin 10 yıl önceleri cep telcilerin dediği gibi "ilk gün şarjda 12 saat takılı tutun" gibi bir hikayesi yok benim bildiğim. Fotoğraf paylaşımlarınızı da bekliyoruz.
-
Ayrıca online fotoğraf arşiviniz için flickr'ı öneriyorum size de...
http://forum.birkarefotograf.com/se...yarismalar/940-flickr-alan-adimizi-almak.html
-
-
Foruma Flickr'dan fotoğraf ekleme

Son düzenleme: