• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Canon PowerShot A580

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
1bds.jpg

PowerShot A580 mükemmel fotoğraflar çekmeyi basitleştiren birçok özelliğe sahiptir. Kolay mod size zahmetsiz çekimler sağlarken, Yüz Tespit Teknolojisi yüzleri yakalar.​
[h=2]Özellikler[/h]

  • 8,0 Megapiksel
  • 4x optik zoom
  • Hareket Tespiti Teknolojisi
  • Yüz Tespiti Teknolojisi
  • Kırmızı Göz Düzeltme
  • DIGIC III ve iSAPS
  • 2,5" LCD ve OVF
  • 16 Çekim Modu Kolay Modunu içerir
  • VGA ve LP filmleri
  • PictBridge ve Baskı/Paylaşım tuşu
Daha kolayca, daha iyi fotoğraflar, .


8,0 Megapiksel
8.0 Megapiksel çözünürlüğündeki sensör, resimlerinizi eksiksiz, canlı ayrıntılarla kaydeder; siz de her fotoğrafı dilediğinizce kırpmanın, büyütmenin veya yeniden boyutlandırmanın tadını çıkarabilirsiniz.

4x optik zoom
Parlak bir 4x optik zoom lens, size kaliteden ödün vermeden uzaktan resim çekme esnekliği kazandırır. Dijital zoom özelliğiyle birleşerek 16x büyütme oranına ulaşır.

Hareket Tespiti Teknolojisi
Hareket Tespiti Teknolojisi hedefin hareketlerini ve kamera titremesini azaltarak bulanıklığı ortadan kaldırmak için çalışır. Yüksek ISO Otomatik'in bir parçası olarak, akıllı sistem bulanıklık içermeyen görüntüler elde etmek ve görüntü kalitesini en üst düzeye çıkarmak için Yüz Tespiti Teknolojisi ve sahne parlaklığı hakkında bilgi gibi çeşitli girdiler kullanır.

Yüz Tespiti Teknolojisi
Yüz Tespiti Teknolojisi, optimum odak, pozlama, flaş ve beyaz ayarlarını otomatik yaparak insan çekimlerinde harika sonuçlar verir. Yüz Seçme ve Atlama birincil hedefinizi seçmenizi ve izlemenizi sağlar, böylece özel bir yüzü kalabalık içinde asla kaybetmezsiniz.

Kırmızı Göz Düzeltme
Kırmızı Göz Düzeltme kırmızı gözleri kamerada hızla ve kolayca giderir. Çekim yaparken veya izleme modu sırasında kırmızı gözü otomatik olarak giderecek şekilde ayarlanabildiği için, flaş kullanıldığında bile doğal bakışların ortaya çıkmasını kolaylaştırır.

DIGIC III ve iSAPS
Canon'un DIGIC III işlemcisi şimşek hızında yanıt verir, üstün resim kalitesi ve gelişmiş kumlanma giderme özelliği sayesinde daha net ve temiz resimler sunar. iSAPS teknolojisi, her çekimden önce sahne verilerinden yararlanarak kamera ayarlarını optimize eder.

2,5" LCD ekran
2,5" büyüklüğündeki parlak LCD ekran, resimleri grup halinde bakmak için idealdir. Gece Ekranı modu, düşük ışık koşullarında ekranın görünürlüğünü artırır, seçilebilen Kılavuz Çizgili ekransa kompozisyon konusunda yardımcı olur. Optik vizör (OVF) pil ömrünü uzatmak için ekranı kapatmanızı sağlar.

Çekim Modları
16 çekim modu, en kolay fotoğraf çekimi için tüm önemli kararları veren Kolay Moda ek olarak, yaygın olarak tercih edilen çekim koşullarında mükemmel sonuçlar alınmasını sağlayan Günbatımı, Portre ve Hayvanlar ve Çocuklar gibi Özel Sahne modlarını içerir. Renklerim özelliğiyle, çekim sırasında örneğin Siyah ve Beyaz gibi fotoğraf efektleri uygulanabilir.

Video Seçenekleri
Film modları, VGA (20 kare/sn) klipleri için normal bellek alanının yarısını kullanan Long Play (LP) modunu içerir.

Direkt Baskı
PowerShot A580 ile baskı hızlı ve kolaydır. PictBridge uyumlu herhangi bir yazıcıya bağlanıp Baskı/Paylaşım tuşuna basarak saniyeler içinde tam renkli baskınızı alabilirsiniz. Canon SELPHY CP yazıcıya bağlanarak, vesikalık fotoğraflar ve film kareleri de basabilirsiniz.​
 
Üst