• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Canon PowerShot G12

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
[h=1]
z7hx.jpg

Canon PowerShot G12[/h]Değerlendirme
PowerShot G12, HS Sistemi ve yüksek kaliteli Canon geniş açılı lensleri ile olağanüstü görüntüler vermektedir. Tam Manuel modu, RAW, Ön Kadran ve opsiyonel Lens Filtre Adaptörü profesyonel seviyede kontrol sağlamaktadır.

  • HS Sistemi
  • Yüksek hassasiyetli 10 MP CCD
  • 28 mm genişlik, 5x zoom lens, Hibrid IS
  • 7,0 cm (2,8") değişken açılı LCD, Elektronik Seviye, OVF
  • Ön Kadran, Tam manuel ve RAW
  • HD filmler, HDMI
  • Yüksek Dinamik Aralık modu
  • Akıllı Otomatik
  • Çoklu Görüntü Çekimi
  • Kapsamlı aksesuar sistemi

[h=2]Detaylı Özellikler[/h][h=3]Yüksek hassasiyete sahip 10 MP CCD ve DIGIC 4 ile birlikte HS Sistemi[/h]HS Sistemi yüksek hassasiyete sahip sensör ile DIGIC 4 işlemcisinin güç bir kombinasyonu olup, olağanüstü düşük ışık çekim özelliği sunmaktadır. Daha yüksek ISO flaş ihtiyacını azaltmakta ve nesne hareket halinde iken, daha hızlı obtüratör hızına izin vermektedir.

[h=3]28 mm genişlik, 5x zoom lens, Hibrid IS[/h]28-140mm (35mm'ye eşit) alanı kapsayan yüksek kaliteye sahip orijinal Canon lensleri esneklik ve netlik sağlar. Optik Görüntü Dengeleyici, kameranın sallanmasını 4 kata kadar düzeltirken, Hybrid IS makro çekimlerde net sonuçlar verir.


[h=3]7,0 cm (2,8") değişken açılı LCD, Elektronik Seviye, OVF[/h]Değişken açılı PureColor II VA LCD müthiş renk sunumu sağlamakta ve zorlu açılardan çekim için ayarlanabilmektedir. Elektronik Seviye ekranı kameranın yatay olup olmadığını kontrol etmek için bir seviye göstergesini gösterirken, vizör kullanıcının kendi çekim stilini oluşturmasını sağlamaktadır.

[h=3]Bütün Kontrolü Ele Geçirin[/h]PowerShot G12, Tam Manuel mod ile birlikte RAW formatı özelliğine sahip olup, böylece kullanıcıya çekim sonrası eksiksiz düzenleme imkanı verir; ve Canon Digital Photo Professional (DPP) yazılımının yardımıyla, dijital SLR kullanıcıları PowerShot G12'yi mevcut bir iş akışına entegre edebilmektedir.


[h=3]HDMI bağlantısıyla HD filmler[/h]Yüksek kalitede resimler çekmenin yanında, PowerShot G12 stereo ses ile birlikte 720p HD Filmler yakalayabilmektedir. HDMI bağlantısıyla sonuçlar kalitede herhangi bir kayıp olmaksızın oynatılabilmektedir.

[h=3]Yüksek Dinamik Aralık modu[/h]Kontrastın yüksek olduğu sahnelerde, geleneksel bir dijital kamera gölgelerdeki ve aydınlık bölgelerdeki ayrıntıları yakalamak için çok uğraşabilir. Bir tripod üzerine yerleştirildiği zaman, Yüksek Dinamik Aralık modu, aynı sahneyi pek çok defa pozlar ve ayrıntı açısından yüksek kontrasta sahip bir sahne elde etmek için bunları kameranın içinde birleştirir.


[h=3]Akıllı Otomatik[/h]Akıllı Otomatik, en iyi sonucu elde etmek amacıyla olası 28 sahnenin arasından en uygun olan sahneyi tespit etmek için Sahne Algılama Teknolojisini kullanmaktadır. Akıllı Flaş Pozlama, flaş gücünü ve kullanımını akıllı bir şekilde kontrol etmektedir.

[h=3]Çoklu Görüntü Çekimi[/h]Kullanıcı 3:2, 1:1, 16:9 ve 4:5 gibi çeşitli formatlarda çekim yapabilmekte, böylece çekim sonrası işleme gerek kalmaksızın çekim anında mükemmel bir birleşim sağlamaktadır.


[h=3]Kapsamlı aksesuar sistemi[/h]PowerShot G12, 58 mm filtrenin eklenmesini sağlayan Lens Filtre Adaptörü gibi çeşitli aksesuarları desteklemektedir. Bir flaş yuvası Canon Speedlite flaşlarının kullanımına izin vermekte ve Su Geçirmez Çanta kullanıcıya kamerayı 40m'ye kadar suyun altında kullanmasını sağlar.

 
Üst