• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Canon Tüketicisi at gözlüğü mü kullanıyor !!!

ciddi

Yönetici (Co) Administrator
Evvelce bir başka forumda "Canon fotoğraf makinalarının Türkçe PDF kullanım kılavuzlarına resmi siteden ulaşmak istiyoruz" diye bir başlık açmıştım. Baktım başlığa katılan 10-12 kişi falan. Şaşırdım , hem de çok ! Forumdaki Canon başlıkları en popüler başlıklar çünki. Ne ise evvelinde de benim bir blogumda Canon'un da birkaç modelinin olduğu bazı fotoğraf makinalarının Türkçe kullanım kılavuzlarını paylaşmıştım. Sanırım 4-5 ayda bu blog mesajıma 4000 küsür kişi ulaştı !

Şimdi şöyle bir düşünün. 4.000 kişi bu kullanım kılavuzunu istiyor ama bunlar Canon Türkiye'ye e-posta atıp, facebook'taki sayfasına mesaj yazıp, forumlardaki ilgili başlıklarda yazıp da demiyorlar ki biz bu ürünü kullanıyoruz, kılavuzu pdf olarak da istiyoruz !!! Yandı, ıslandı, kayboldu vb. veya en bilinen yol yurtdışından aldı arkadaş niye ulaşamasın ki bunca insan bu kılavuza ?! Niyesi açık işte, en azı ile sadece benim bir blog mesajıma gelen 4000 kişiden 4'te 1'i bile hareket etmeyi aklının ucundan geçiremez, at gözlüğü ile kendisini tek ve yapayalnız gibi görür ise aklından birlikte hareket etmeyi geçiremez tabi. Durum Nikon için de aynı diye biliyorum. :begenme

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
işte bizi malum yerde şikayet edenler o at gözlüğü kullananlar. beni şikayet etmişler ulen gidin kazıklanın şikayet eden şahıs.

teknosaya gittim bu hafta sonu nikon d5100 1899 tl. ordan inip vatana gittim nikon d5100 1399tl. daha ne diyeyim.

MezaRock

New member
Bi' de yeni çıkardıkları bazı kompakt makinalarda kullanma kılavuzu da yokmuş. İçersinden bir şifremi ne çıkıyormuş onu bi' siteye yazıp videolu anlatımlar mı varmış? Tam bilmiyorum. Kullanma kılavuzu için kesilen ağaçlar için konulmuyormuş. Çok güzel bir şey tabii gerçek maksat buysa! Ama gel gör ki herkesin evinde bilgisayarı yok. Böylede bi'şey varmış yeni duydum. :)