• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

D3200 Donanım Yazılımı Güncellemesi C 1.03

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
Bu hizmet, D3200 C donanım yazılımını sür. 1.03'e yükseltmek için kullanılan yazılımı sunar. Bu en son donanım yazılımı sürümü zaten fotoğraf makinenizde yüklüyse, bu Donanım Yazılımı Yükseltme'yi indirmeniz veya yükleme işlemine devam etmeniz gerekmez. Geçerli donanım yazılımı sürümü, fotoğraf makinesinin ayarlar menüsündeki Donanım yazılımı sürümü seçeneğinden doğrulanabilir.
Bu sayfanın en alt kısmındaki bağlantıları kullanarak söz konusu yazılımı indirmeye başlamadan önce, lisans anlaşmasının şartlarını okuyup anladığınızdan emin olun.
[h=2]Bu sürümde sağlanan değişiklikler[/h]
 • Fotoğraf makinesi artık AF-S DX NIKKOR 18–55mm f/3.5–5.6G VR II gibi geri çekilebilir objektif mekanizmasına sahip objektifler kullanılırken hata iletilerinin görüntülenmesini destekler. Objektif çerçevesi geri çekildiğinde bir hata iletisi görüntülenir ve deklanşöre basılamaz.
[h=2]Fotoğraf makinenizin geçerli donanım yazılımı sürümünü doğrulama[/h]En son donanım yazılımı sürümü zaten fotoğraf makinenizde yüklüyse, bu Donanım Yazılımı Yükseltme'yi indirmeniz veya yükleme işlemine devam etmeniz gerekmez. Geçerli donanım yazılımı sürümü, fotoğraf makinesinin ayarlar menüsündeki Donanım yazılımı sürümü seçeneğinden doğrulanabilir.

 1. Fotoğraf makinesini açın.
 2. Menü ekranını görüntülemek için MENU (Menü) düğmesine basın.
 3. Ayarlar Menüsü'nü seçin.
 4. Donanım yazılımı sürümü'nü seçin.
 5. Fotoğraf makinesinin donanım yazılımı sürümü görüntülenir.
 6. Fotoğraf makinesini kapatın.
[h=2]Donanım Yazılımı Yükseltme Talimatları[/h]Fotoğraf makinenizi yükseltme işlemini anlaşılır buluyorsanız temel talimatları kullanın. Daha fazla desteğe ihtiyacınız varsa, aşağıda bağlantısı verilen ve yardımcı görüntüler içeren ayrıntılı adım adım talimatları kullanın.
Temel Donanım Yazılımı Yükseltme Talimatları
Fotoğraf makinesine AC adaptörü ünitesinden güç verin veya tam şarjlı bir pil kullanın.


 1. Bilgisayarınızın sabit sürücüsünde uygun ada sahip yeni bir klasör oluşturun.

 2. Bu sayfanın en alt kısmındaki bağlantıları kullanarak Windows (.EXE) veya Macintosh (.DMG) sistemleri için uygun dosyayı 1. adımda oluşturduğunuz klasöre indirin.
 3. D3200_0103.bin donanım yazılımı dosyasını içeren D3200Update adlı bir klasör oluşturmak için indirilen dosyayı çalıştırın.
 4. D3200_0103.bin dosyasını fotoğraf makinesinde biçimlendirilmiş bir hafıza kartının kök dizinine kopyalamak için bir kart okuyucu veya benzer bir cihaz kullanın.
 5. Hafıza kartını fotoğraf makinesinin hafıza kartı yuvasına takın ve fotoğraf makinesini açın.
 6. Fotoğraf makinesinin ayarlar menüsünden Donanım yazılımı sürümü seçeneğini belirleyin ve donanım yazılımını yükseltmek için görüntülenen talimatları izleyin.
 7. Yükseltme işlemi tamamlandıktan sonra, fotoğraf makinesini kapatın ve hafıza kartını çıkarın.
 8. Fotoğraf makinesinin ayarlar menüsündeki Donanım yazılımı sürümü öğesine erişerek donanım yazılımının yükseltildiğini onaylayın.  Ayrıntılı Talimatlar İçin tıklayın (ingilizce ama görselle desteklenmiş)

  D3200 Donanım Yazılımı Güncellemesi C 1.03 İndir


  Dikkat bu konularda bilgili değilseniz kesinlikle bu tür bir yüklemeye kalkışmayın. Yetkin kişilerden yardım alın yada Yetkili teknik servise gönderin.
 
Üst