• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Deklanşör Programı - Ege Üniversitesi TV

rocker_tr

Super Moderator

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet İmançer'in hazırlayıp sunduğu Deklanşör programının bu bölümdeki konuğu fotoğraf sanatçısı Erol Özdayı.

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet İmançer'in hazırlayıp sunduğu Deklanşör programının bu bölümdeki konuğu Yeni Asır Gazetesi fotomuhabiri, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Türkiye Fotomuhabirleri Derneği Ege Temsicisi Kadir Kemaloğlu.

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet İmançer'in hazırlayıp sunduğu Deklanşör programının bu bölümünün konuğu fotoğraf sanatçısı Nilay İşlek.

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet İmançer'in hazırlayıp sunduğu Deklanşör programının bu bölümdeki konuğu su altı fotoğraf sanatçısı Mutlu Kurtbaş.

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet İmançer'in hazırlayıp sunduğu Deklanşör programının bu bölümdeki konuğu İzfak Kurucusu Zeynel Aydın.

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet İmançer'in hazırlayıp sunduğu Deklanşör programının bu bölümdeki konuğu fotoğraf sanatçısı Kemal Okul

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet İmançer'in hazırlayıp sunduğu Deklanşör programının bu bölümdeki konuğu İFOD Üyesi Serkan Çolak.

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet İmançer'in hazırlayıp sunduğu Deklanşör programının bu bölümdeki konuğu İzmir Devlet Opera ve Balesi Koro Sanatçısı Hakan Sevgen.

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet İmançer'in hazırlayıp sunduğu Deklanşör programının bu bölümdeki konuğu fotoğraf sanatçısı Aykut Fırat.

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet İmançer'in hazırlayıp sunduğu Deklanşör programının bu bölümdeki konuğu fotoğraf sanatçısı Bülent Erol.

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet İmançer'in hazırlayıp sunduğu Deklanşör programının bu bölümdeki konuğu fotoğraf sanatçısı Özer Kızıldağ.

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet İmançer'in hazırlayıp sunduğu Deklanşör programının bu bölümdeki konuğu fotoğraf gönüllüsü Levent Aybars Özdemir.

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet İmançer'in hazırlayıp sunduğu Deklanşör programının bu bölümdeki konuğu İlker Metin Kursova.

devamı eklenecek.

Son düzenleme: