• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Dursun Aras Fotoğraf Galerisi

hamsitava

New member
Yaklaşık 2 senedir fotoğraf çekiyorum...Genellikle sokak ve insan fotoğrafı çekmekten hoşlanıyorum.Fotoğrafları buraya mı eklesem,site linkini mi eklesem karar veremedim.Dilerseniz birkaç fotoğrafımı paylaşayım,diğerleri içinde siteme davet edeyim.Linki konunun sonunda bulabilirsiniz...Sevgiyle kalın.

Cemre2.jpg

DSC_50001.jpg

DSC_6039.jpg

DSC_7372.jpg

DSC_4066.jpg

DSC_1055.jpg

1.jpg

DSC_6513.jpg

DSC_9379.jpg

DSC_6846.jpg

DSC_6669.jpg

DSC_4271.jpg

DSC_4558b.jpg

DSC_1721.jpg

Diğer fotoğraflar için www.dursunaras.com adresini ziyaret edebilirsiniz....

Son düzenleme:

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
Yaklaşık 2 senedir fotoğraf çekiyorum...Genellikle sokak ve insan fotoğrafı çekmekten hoşlanıyorum.Fotoğrafları buraya mı eklesem,site linkini mi eklesem karar veremedim.Dilerseniz sitemin linkini vereyim.

Dursun Aras | Fotoğrafçı...

Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz.

Üye portfolyoları bunin için oluşturduk. Ayrıca sağ üstte yer alan üye kontrol panelinden açılan sayfada , avatarınızı, portfolyo linkinizi, kullandığınız fotoğraf makinenizi profilinizi imzanızı değiştirebilirsiniz.

teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

ciddi

Yönetici (Co) Administrator
Yaklaşık 2 senedir fotoğraf çekiyorum...Genellikle sokak ve insan fotoğrafı çekmekten hoşlanıyorum.Fotoğrafları buraya mı eklesem,site linkini mi eklesem karar veremedim.Dilerseniz sitemin linkini vereyim.

Dursun Aras | Fotoğrafçı...

Sizi daha önceden de fotoğraflarınızdan biliyordum. Çok güzel fotoğraflarınız var. Başarılarınızın devamını dilerim. Yeni yılınızı kutlarım...

Forrestt.

New member
Hocam hoşgeldiniz merhabalar. Şimdi sizin sitenizi inceliyordum. Fotoğraflara bakmak ayrı keyif deneyimlerinizi okumak ayrı keyif. Tebrik ederim ve basarilarinizin devamını dilerim.

SGSIII Cihazımdan gönderildi