• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

e-bay kullanım rehberi - video

ciddi

Yönetici (Co) Administrator
Bir arkadaşın hazırladığı bu seriyi kendisinin izni ile paylaşmak istedim. Faydalı olacağını düşünüyorum.

Ebay'den Alışveriş Ders 1 Ebay'e Kayıt Nasıl Olunur (Register)

-
Ebay'den Alışveriş Ders 2 Hesap Ayarları (Account Settings)

-
Ebay'den Alışveriş Ders 3 Site Yapısı Ve Ürün Arama (Search)

-
Ebay'den Alışveriş Ders 4 Teklif Verme ve Teklif Verirken Dikkat Edilecek Hususlar (Auction, Bid)

-
Ebay'den Alışveriş Ders 5 Satıcının Güvenli Olduğunu Nasıl Anlarız (Feedback Point)

-
Ebay'den Alışveriş Ders 6 Kargo (Shipping)

ciddi

Yönetici (Co) Administrator
ben korkuyom bu ebaydan alışveriş yapmaktan nedendir bilmem ::begenme

Hocam ufak birşey ile deneme yapın korkunuzu yenin :) Ben manual lens adaptörü aldım ilk ve halen tek alış-verişimdir. Süper neticelendi 2 adaptör aldım yollama ücreti onlara ait biri 11, biri 12 us$. 2 haftada elime ulaştı Hong Kong'tan geldi. Acayip güzel bişi aslında :) Pahalı şeyler almaya ben de çekiniyorum tabi.

hllywz

New member
gerek taşınma konusu(çok uzaktan geliyo genelde) gerekse gümrük konuları yüzünden bende pek yanaşmıyorum açıkçası.