• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Eos 70d kullanim kilavuzu

mcannibal

New member
Merhabalar ,

Sitenizde yeni olmamakla birlikte , artık çok çok fazla olarak göreceğiniz bu kardeşiniz , EOS 70D nin kullanım kılavuzunu aramakta :)

Sitemizde EOS60D var ...Kısmen aynı özelliklere sahip olsa da 70D nin var ise , paylaşabilir mi ?

Teşekkür eder , iyi günler dilerim.

Murat

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
Merhabalar ,

Sitenizde yeni olmamakla birlikte , artık çok çok fazla olarak göreceğiniz bu kardeşiniz , EOS 70D nin kullanım kılavuzunu aramakta :)

Sitemizde EOS60D var ...Kısmen aynı özelliklere sahip olsa da 70D nin var ise , paylaşabilir mi ?

Teşekkür eder , iyi günler dilerim.

Murat

Arkadaşlar ne yazıkkı canon 70 d nin türkçe kullanım klavuzu nette yok. O kadarki makineyi satın alanlar kullanım klavuzlarını fotokopi çektirip sanal pazar üzerinden satıyorlar :) (CANON EOS 70D Türkçe Kullanım Kılavuzu 35 TL Sanalpazar.com'da 12310691)

ingilizcesine buradan ulaşabilirsiniz.

http://gdlp01.c-wss.com/gds/5/030001...s70d-im-en.pdf

Canon 60d kullanım klavuzu aynı olmasada çok yakın benzerliktedir.

Canon 60D Türkçe kullanım kılavuzu.

rocker_tr

Super Moderator
Bende aradım durdum ama göremedim ^^

Klavuz Arama

Linkteki yerdenden Canon seçip 70d dedim ama çıkan linkleri bir türlü tıklayamadım. Çıkmadık candan ümit kesilmezmiş bir dene istersen.

İstanbulda oturuyor iseniz hayyamdan bulunabiliniyormuş.

60D ile 70D neredeyse kullanımı aynı imiş. 60D indirip bir çok temel ayarı öğrenebilirmişsiniz.

Son düzenleme:

WillHolt

New member
There are clear problems olmazmı?
nice post

HaX3nSz.jpg

PaŞa

New member
Arkadaşlar ne yazıkkı canon 70 d nin türkçe kullanım klavuzu nette yok. O kadarki makineyi satın alanlar kullanım klavuzlarını fotokopi çektirip sanal pazar üzerinden satıyorlar :) (CANON EOS 70D Türkçe Kullanım Kılavuzu 35 TL Sanalpazar.com'da 12310691)

ingilizcesine buradan ulaşabilirsiniz.

http://gdlp01.c-wss.com/gds/5/030001...s70d-im-en.pdf

Canon 60d kullanım klavuzu aynı olmasada çok yakın benzerliktedir.

Canon 60D Türkçe kullanım kılavuzu.

bizim mağazaya gelirse ben taratır koyarım buraya :) olmadı bakayım başka mağazalarda adetli varsa isteyeim bi tane :D