• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

FinePix HS10

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
fujifilmhs101.jpg

Fujifilm, çığır açan yeni FINEPIX HS-10 modeli ile, tek bir mercek sistemi dâhilinde, mucizevî geniş açı özellikleri olan ve 30 kat yakınlaştırma yapabilen muhteşem bir objektif sunmaktadır. Artık, birkaç objektif taşımaya gerek yok; zîra FINEPIX HS-10, berrak ve keskin resimler çekmek için hemen hazır olabilmesi özelliği ile SLR sistemlerinin yerini alabilecek niteliktedir. Yüksek kesinlikteki Fujinon objektifi, 24mm geniş açı ile 720mm dar açı aralığındaki odak uzaklıkları ile 30 kat gibi devâsâ bir yakınlaştırma katsayısı sunmaktadır.


10,3 Megapiksel ile çalışan BSI CMOS türü bir ışık algılayıcı kullanan HS10, yüksek nitelikte işlenmiş ve kaplanmış Fujinon objektif ve çok sayıda yeni fotoğraf işlevleri ile birlikte birinci sınıf bir resim niteliği sunmaktadır. HD niteliğinde yapılan video çekimler ve Türkçe kullanım, Finepix HS10 modelini, bu yılın en câzip fotoğraf makinesi konumuna getirmektedir.

Teknik Özellikler
10,3 Milyon piksel çözünürlük

ISO 6400 seviyesine kadar ışık duyarlılığı

24 – 720mm (eşdeğer) aralığında 30 kat optik kaydırma nitelikli objektif

Çok hızlı dizi çekimler

7,6cm çapında açılabilir, sıvı kristal ekran (LCD)

Çok hızlı video işlevi

Az ışık öncelikli kip

“Full HD” video çekimi

Türkçe kullanım özelliği


 
Üst