• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Fırsatlar ve Kampanyalar !..

bipekkan

Super Moderator
Sakın ha almayın. Ben 3 defa ayrı ay ve haftalarda 16 Gb olanlarından aldım. 4. en sonuncusu Hi-Level Platinium. Bu baştan sakattı İade edip kurtuldum. 2-5 ay arasında her 3' ünü garip bir şekilde ilk önce hafızada bilgiler kayboldu.Format atıp yeniledim 3 hafta sonra dosyalar okunamamaya başladı. Tekrar formatladım bu defa hiç kaydetmedi.Bir prg. ile boot sektör kurtarması yaptım. Tam kayıt yaparken kilitlendi ve 3 rekat cenaze namazı kıldım, bizim çöp tenekesine defnettim.:sinir

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
flaşlara çok güvenmemiz lazım. benimde 32gb sandisk yeni aldım teknosadan bozuldu gitti. yani veri yedeklemesi için yada dosya saklaması için hiç uygun değil flashlar.

bipekkan

Super Moderator
flaşlara çok güvenmemiz lazım. benimde 32gb sandisk yeni aldım teknosadan bozuldu gitti. yani veri yedeklemesi için yada dosya saklaması için hiç uygun değil flashlar.
Çok doğru.Büyük bir hevesle ve fiyatlarda makule düşünce aldım. Şeytan dürttü HD' den silmeden önce DVD' yede yedeklemiştim. Ama gerçekten kaliteli markalarda Kingston gibi pek bir şey olmuyor. 500 mb elimde 4 tane var Neredeyse 8 yıllık. Hala taş gibi.

ciddi

Yönetici (Co) Administrator
Sandisk kalitesiz marka mıdır ? ! Peki bir de burada suçu direk filaş :p belleğe atmak mantıklı mıdır ? Bunları taktığımız PC'lerin bu aletlere verdiği voltaj doğru mudur her daim ? Benim de başıma 2 günde bozulan bir filaş bellek olayı gelmişti, Sandiks yada Kinzdon diildi, bilindik bir marka değildi :)

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
bende sandiskin kalitesine güvenip iyi para verik 32gb aldım kullanırım epey diyo. gel gör ki şimdi çöpte. taktığım pc çok iyi ve stabil bir sistem di. asus formula V anakart ta kullanıyordum. güç kaynağı ve power çok kaliteli olmasına rağmen. gitti işte gidenin peşinden konuşmakta doğru deilya . :))