• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

flickriver.com lens inceleme

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
gerçekten çok yararlı. bunu biz kendi sitemize entegre edebiliriz. ben çalışma listeme ekleyeyim bunu. sizce nasıl olur. ?

Ramiz

New member
gerçekten çok yararlı. bunu biz kendi sitemize entegre edebiliriz. ben çalışma listeme ekleyeyim bunu. sizce nasıl olur. ?

Esasında iyi olur ama data'ları transfer mi edeceksiniz yoksa kendinizmi olşturacaksınız ? Bence kendi oluşturduğunuz bir yapı çok daha iyi olur diye düşünüyorum

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
inceleyeceğim yazılımsal olarak ilk baştakini kendim yapabilirim ama ikinciyi incelemem lazım.

favorilerimde konu.

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
Bu siteden merak ettiğiniz ve araştırdığınız lensler ile çekilmiş fotoğrafları hatta makina ve lens kombinasyonlarına bakabilirsiniz , baya faydalı bir alan diye düşünüyorum

Flickriver Lens Explorer: find best lenses for you - Canon, Nikon, Tamron, Sigma and many others

yazılımı bitti arkadaşlar.

bir bakalım nasıl olmuş. tek lensin fotoğraflarını ekledim 24-105 in.

http://www.birkarefotograf.com/lens-fotograflari/

deneyin bakalım nasıl olmuş eksikleri varsa giderelim.

Son düzenleme: