• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Foto Life Akademi Başarının Adresi

fotolife

New member
Foto Life Akademi Başarının Adresi

Fotoğrafçılık sanatı ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek, hobinizi profesyonelliğe taşımak ve adından söz ettiren bir fotoğrafçı olmak için Foto Life Akademi ailesiyle tanışın!


Foto Life Akademi Temel Seviye Fotoğrafçılık Eğitimi

Temel fotoğrafçılık kursu, katılımcılara makine seçiminden objektif türlerine kadar tüm detayları öğretiyor. Teorik bilgilerle başlayan dersler, 3’üncü haftadan sonra uygulamalı eğitime dönüşüyor ve kişiler profesyonel ortamla tanışılıyor.

kYaBgJ.jpg


Pratik uygulamaların yoğun olarak gerçekleştirildiği temel seviye fotoğrafçılık dersi, 5 hafta sürmektedir. Her hafta farklı tekniklerin üzerinde yoğunlaşılırken profesyonel yaşamda karşılaşılabilecek problemlerle ilgili de çözüm üretilmektedir. Haftalık içerikler ve öğrenilecek temel prensipler şu şekildir.


Temel Seviye Fotoğrafçılık Dersleri

Stüdyo çekimlerinde hangi ekipmanlar kullanılmalı, dış mekanda nelere dikkat edilmeli, modeller nasıl yönlendirilmeli? Gibi soruların cevaplarını yanıtlandırıyoruz. Bu cevaplar doğrultusunda ise en güzel kareyi yakalamak için yola çıkıyoruz. Kimi zaman Balat sokaklarında buluyoruz kendimizi kimi zamansa İstanbul’un tarihi köşelerinde…

Neler Öğretiyoruz?

• Fotoğraf makinesi türleri ve özellikleri,
• Objektif türleri ve özellikleri,
• Işık ve pozlama,
• Enstantane ve diyafram ayarları,
• Fotoğraf makinesi film türlerinin sınıflandırılması,
• Filtre, flaş, tripod gibi yardımcı araçlar ve kullanımları,
• Dijital teknoloji ve fotoğrafçılık,
• Mimari, stüdyo, gece, makro gibi çekim teknikleri,
• Fotoğrafta kompozisyon oluşturma.

Bu ders programının sonunda profesyoneller gibi fotoğraf çeker ve çevrenizdekileri kıskandıracak kareler yakalarsınız.

ynv5Rn.jpg
Foto Life Akademi İleri Uygulamalı Fotoğrafçılık Eğitimi

Uygulamalı fotoğrafçılık Kursları, temel seviye kursunu bitiren kişiler için hazırlanan özel bir programdır. Burada amaç, öğrenilen teorik bilgileri pratik uygulamalarla pekiştirmektir. Unutmamak gerekir ki fotoğraf çekmek sınıfta değil sahada öğrenilir!

Z1akJ3.jpg


Uygulamalı fotoğraf eğitimi ders programı 4 hafta boyunca devam ediyor ve kişilerin farklı alanlarda tecrübe sahibi olmalarına yardımcı oluyor. Profesyonel yaşamda karşılaşabilecek zorlukları, ekipman seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri ve doğru kompozisyon oluşturulması gibi konular öğreniliyor.

Uygulamalı Fotoğrafçılık Dersleri

4 haftalık kurs programında; önce açık havada fotoğraf çekmek için belirlenen mekâna doğru gidiliyor. Bu kurs programı kapsamında mimari, gece çekimi ve seyahat fotoğrafçılığı gibi konularda deneyim sahibi olabilirsiniz. Daha sonra stüdyo ortamında manken ve ürün çekimleri gerçekleştiriliyor.

Neler Öğretiyoruz?

• Stüdyo ortamında ürün ve model çekimi,
• Dış mekan çekimi ve ışığın önemi,
• Mimari çekimin püf noktaları ve özellikleri,
• Gece etkinlik fotoğrafları çekme teknikleri,
• Seyahat fotoğrafçılığının özellikleri…

Bu ders programının sonunda artık siz de bir profesyonelsiniz! 4 hafta içerisinde çektiğiniz görsellerle portfolyonuz zenginleşecek ve sektörde “bende varım” diyeceksiniz.


nGaM2B.jpgModa Fotoğrafçılığı Kursu ile Renkli Bir Dünyaya Adım Atmaya Var mısın?

Moda fotoğrafçılığı kursu, mesleki atölyeler arasında en çok tercih edilen branşlardan biridir. Bu programa katılabilmek içinse temel eğitim almak yeterlidir. Ardından modanın ışıltılı dünyasının kapıları ardına kadar açılacaktır.

78pgXl.jpg
Son dönemde hayli popüler olan moda fotoğrafçılığı, bu şöhretini uygulama alanlarının zenginliğine borçludur. Katalog çekimlerinden dergi kapaklarına kadar uzanan bu geniş yelpaze tüm sektörlerin can damarlarından biridir.

Moda fotoğrafçılığı eğitimi kapsamında çekim tekniklerini, ışık türlerini, stüdyo ve dış mekan özelliklerini öğrenmek mümkün. Ayrıca program içerisinde konsept oluşturabilir, styling uygulamaları deneyebilir ve kendi çekimlerinizi gerçekleştirecek beceriye sahip olabilirsiniz. Diğer başlıklar ise aşağıdaki gibidir.Moda fotoğrafçılığı eğitimi ile yepyeni bir dünyanın kapılarını aramaya var mısınız?

Farklı bir bakış açısına sahip olmak, fotoğrafçılıkla ilgili ekipmanları öğrenmek ve profesyonel olarak yaşamınıza devam etmek bu eğitimler sayesinde artık çok kolay! İhtiyacınız olan tek şey temel fotoğrafçılık sertifikasına sahip olmak. 2 gün boyunca devam eden dersler, cumartesi ve pazar günleri düzenlenmektedir. Cumartesi günü 2 saat süren teorik eğitimin ardından uygulamalı çekimler yapılır. Pazar günü ise çekilen kareler üzerinde konuşulur ve photoshop ile özel bir sunum hazırlanır.

2 günlük workshop eğitimiyle profesyonel yaşama adım atmak mümkün!Stüdyoda Fotoğraf Çekmenin Keyfi


Mesleki atölyeler listesinin ilk sıralarında stüdyo fotoğrafçılığı kursu yer alıyor. Bu programa temel eğitim alan herkes rahatlıkla katılabilir. En önemli özelliği ise fotoğrafçılık dünyasıyla ilgili tüm teknik bilgileri bir araya getirmesidir.


LoXA1V.jpgStüdyo fotoğrafçılığında farklı ışık türlerinin kullanılabiliyor ve gelişmiş teknolojiler etkileyici bir şekilde uygulanabiliyor. Bu sayede de popülerliği gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Siz de stüdyo fotoğrafçılığı eğitimi ve programına katılarak reklam çekimlerinden kataloglar uygulamalarına kadar her aşamada yerinizi alabilirsiniz.
Ders Programı ve Eğitim İçeriği

Stüdyo fotoğraf çekimi ayrı bir uzmanlık alanı isteyen branşlardan biridir. Bu sebeple verilen eğitimler, tamamen özel tekniklere ve ekipman bilgilerine dayanıyor. Kaliteli çekimler için tüm ekipmanlar doğru seçiliyor ve uygulanıyor. 4 kez düzenlenecek derslerin detaylı eğitim içeriğini inceleyebilirsiniz.
İyi bir stüdyo fotoğrafçısı nasıl olur?

Stüdyo fotoğraf çekimleri derslerinde önce ışık türlerini ve aydınlatma olanaklarını, daha sonra ise ürün ve portre çekimleri öğretilmektedir. Stüdyo çekimlerinde hangi ürünün çekildiği önemlidir. Bu sebeple katılımcılara önce hangi ürünün nasıl çekildiği anlatılmalıdır.

Stüdyoda harikalar yaratma zamanı!


oza37Q.jpgUnutulmaz Düğün Fotoğraflarına imzanızı Atın!

PEAk07.jpg


Son dönemde giderek popülerleşen düğün fotoğrafçılığı, yaratıcılığın üst düzeyde kullanıldığı dallardan biri. Evlenecek olan çiftlerin yoğun ilgisi de bu sektörü olabildiğince geliştiriyor. Farklı, özgün ve size özel karelere imza atmak ise düğün fotoğrafçılığı kursu ile artık çok kolay!

Ders Programı ve Eğitim İçeriği

Son dönemde yeni bir meslek alanı olarak dikkat çeken düğün fotoğraf çekimi, kendine ait bazı dinamikleri de beraberinde getiriyor. Müşteri bulma yöntemleri, ilişki düzeyleri, sunum şekilleri diğer atölyelerden oldukça farklıdır. Özellikle photoshop uygulamalarının en çok kullanıldığı türlerdendir.

En doğal pozları yakalayın!

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi kapsamında profesyonel hayatta ihtiyacınız olabilecek tüm bilgiler tarafınıza anlatılıyor. Teknik bilgiler, müşteri ilişkileri, sunum hazırlama ve çok daha fazlası bu kategoride kendini gösteriyor.

Düğün fotoğraf çekimi tüm çiftlerin hayallerini süslerken, siz de yaratıcı ve özel portfolyonuzla kusursuz şekilde hizmet verebilirsiniz. Unutmayın, iyi bir çekim için çiftlerin rahatlamasını sağlamanız yeterlidir. İyi bir düğün fotoğrafının sırrı ise şudur: Sohbet edin ve gülümseyin…

Dünyanın en mutlu karelerini siz ölümsüzleştirin!


İLETİŞİM BİLGİLERİ

Foto Life Akademi Taksim

Adres: Sıraselviler Cad. Yeni Yuva Sok. No: 18/B Cihangir Beyoğlu - İSTANBUL
Tel: 0212 570 60 77
Kurumsal GSM: 0 549 550 30 98
E mail: info@fotografcilikkursu.com.tr


Foto Life Akademi Bakırköy

Adres: Cevizlik Mah. Hat Boyu Çıkışı Sok. No:10 Paşalar İş Hanı Kat:4-5 D:18 Bakırköy Meydan, Bakırköy - İSTANBUL
Tel: 0212 570 60 77
Kurumsal GSM: 0 549 550 30 98
E mail: info@fotografcilikkursu.com.tr


Foto Life Akademi Kadıköy

Adres: Koşuyolu Mh. Dinlenç Cd No:11Kadıköy – İSTANBUL (Tepe Nautilus AVM Karşısı)
Tel: 0212 570 60 77
Kurumsal GSM: 0 549 550 30 98
E mail: info@fotografcilikkursu.com.tr


Foto Life Akademi Maslak

Adres: Ahi Evran Cad. Rentaş İş Merkezi No: 97/98 Maslak / İSTANBUL
Tel: 0212 570 60 77
Kurumsal GSM: 0 549 550 30 98
E mail: info@fotografcilikkursu.com.tr

Foto Life Genel Merkez

Adres: Kartaltepe Mahallesi Alpay İzer Sokak No: 4 Bakırköy – İSTANBUL
Tel: 0212 570 60 77
Kurumsal GSM: 0 549 550 30 98
E mail: info@fotografcilikkursu.com.tr


Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Sitemizi Ziyaret Ediniz [url]www.fotografcilikkursu.com.tr[/url]​
 
Üst