• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Fotoğraf Paylaşım Bölümümüz Test Yayınına Başladı

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
Evet değerli fotoğraf severler ucunca bir çalışmanın ardından fotoğraf paylaşım bölümümüz test yayınına başlamıştır.

wcbUdw0.png

Birkarefotoğraf - Birkarefotoğraf

Görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

İmportant

Moderator
Güzel bölüm hocam,elinize sağlık.

Fotoğraf paylaşımı için tekrar üye olmak mı gerekiyor? Mevcut hesapla bu hata ile karşılaşıyorum.

8nJJNr.png

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
Güzel bölüm hocam,elinize sağlık.

Fotoğraf paylaşımı için tekrar üye olmak mı gerekiyor? Mevcut hesapla bu hata ile karşılaşıyorum.

evet hocam üye olunması gerekiyor. şu an tamamen test aşamasındayız.

sizin görüşleriniz önemli. yazılım yeni bitti.

birde şunu sorcam hocam.

şimdi bu fotokritik gibi bişi oldu. satın aldığımız adam diyor başka tema yok şu an için. bu bizim için sorun oluşturur mu ?

şimdi projemiz şu şekilde oldu.

site
forum
fotoğraf paylaşım bölümü.

bunların 3nünü üyelik bilgilerini eşitleyeceğiz ilerde ama sırayla şimdilik.

bilmem bu paylaşım bölümü ile birilerine rakip olabilcekmiyiz ?

İmportant

Moderator
Tüm fotoğraf siteleri birbirine benzediği için temanın sorun olacağını sanmıyorum hocam. Tasarımı beğendim. Kenardaki boşluklar azaltılırsa daha iyi olur. Kolay gelsin.

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
tema responsive hem tabletler hem cep telefonları için optimize edildi.
fotoğraf yükleme çok hızlı. yeni servera geçtik. yazılımda bunun için optimize edildi.
aKPEnGx.png

fotoğrafların odak uzaklığı, diyafram, iso, enstantane bilgileri çekiliyor ve gösteriliyor.

basit sade ve kullanışlı. ilerleyen dönemde daha da geliştirme imkanımız var.