• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Gördüklerim

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
yüreğinize sağlık hocam. havalar ısınsın fotoğrafçılar pc başından kulaklarını kaldırıp dolaptaki makineyi alıp yollara düşerler güzel kareler gelir.

gerçi biz bu hafta yollara düşeceğiz eğitim başlıyor bakalım nasıl öğrencilerim olacak bu dönem.

Ramiz

New member
yüreğinize sağlık hocam. havalar ısınsın fotoğrafçılar pc başından kulaklarını kaldırıp dolaptaki makineyi alıp yollara düşerler güzel kareler gelir.

gerçi biz bu hafta yollara düşeceğiz eğitim başlıyor bakalım nasıl öğrencilerim olacak bu dönem.

Aslında kışın güneşli açık havada fotoğraf dava iyi alınıyor ama benim şansıma bu gezide öyle olmadı kapalı bir hava vardı iç mekan çekimleri istediğim gibi değil malesef , bu sene karda yoktu fotoğraf için verimsiz bir kış geçti benim için