• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

izmir den Selamlar

homerusan

New member
Herkese merhaba arkadaşlar. DH den oem84 diye nickim vardı ama jiddi davası yüzünden her an uzaklaştırılabilirim :)
jiddi den kahve istiyorum ilk hedefim bu buraya kayıt olmamdaki. sonrasındada kendimce buraya katkı sağlamak isterim. ama ilk şartım kahve!

29 yaşında işinde gücünde, dünyanın en güzel insanıyla evli, cocuksuz dertsizim. Fotoğrafla ilgili 2 senelik acikogretim okuduydum ama diplomayı bile almadım. çeşitli ufak tefek sergilere, projelere katıldım ama ses getirecek bir çalışmam olmadı. bu hobiye resmen gönül verdim. bazen sivri dilli olabiliyorum ama genelde uysalımdır.

beraber burayı daha güzel yapacaz inşşallah. bide çalıştığım şirket burayı bloklamazsa tabi...

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
Öncelikle hoş geldiniz. Bu platformun oluşmasında Fikir sahibi olan Jiddi hocamdır. Sanırım forumdaki bu tür sıkıntılardan dolayı böyle bir şey düşünmüştü.
Burası tamamen fotoğraf severlere özeldir. İlerleyen dönemde buranın geliştirilmesi için gerçek fotoğraf severlerden oluşan bir yönetim ekibi oluşturulacaktır.

Forumdaki eksikleri bizlere mutlaka iletin ki daha iyiyi daha güzeli beraber yapabilelim. Öneri ve fikirlerinizi yine aynı şekilde paylaşalım daha iyiyi daha güzeli beraber burada kovalayalım.

Sadece fotoğraf severlere özel özgür bir platform için;
ışığımız bol olsun.

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
Öncelikle hoş geldiniz .

Bende izmire çok uzak değilim. Uşaktayım. Umarım bir gün beraber fotoğraf çekimine de çıkabiliriz. Jiddi hocam da gelse Olympusuyla ne güzel olur :)

ciddi

Yönetici (Co) Administrator
Hoş geldiniz arkadaşlar. Valla "Benden sebep başınıza kötü bir şey gelmez umarım" demek istiyorum ama görebileceğiniz üzere zaten o forumda bulunarak başınıza kötü bir şey gelmiş durumda ! Düşünün şöyle bir, orada paylaştığınız her türlü bilgi ve tecrübeniz yeni insanları o foruma çekiyor. Kendi emeğiniz ile insanları o tuzağın içine çekiyorsunuz. Sizce benden sebep bu hareketi yapmayacak/yapamayacak olmanız başınıza gelebilecek "kötü" bir şey midir yoksa "çok iyi" bir şey midir ?!
-
Mikrobiyolog hoş geldiniz. Sıcak bir gündemimiz var iken geldiniz. Umarım sizin için sıkıcı olmaz bu durum.
-
genesis - İnşallah :) Hatta belki o zamana PL5 veya en güzeli OM-D M-5'im ile gelirim :)

zaloğlu68

New member
Hoş geldiniz-Hoş Bulduk :cool: Bende üye oldum forumdan @fss1403 ismiyle 30 yaşındayım, istanbuldan selamlar . Artık dh Foto bölümüne yorum yazmayacam soğudum (ciddinin geri yazmasına müsaade edilirse ancak yazabilirim).