• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

"İzmir'de Kent ve Ulaşım" Konulu Fotoğraf Yarışması

rocker_tr

Super Moderator
kentveulasimyeni%20afis.JPG

zmir Kent Konseyi Ulaşım ve Trafik Çalışma Grubu tarafından düzenlenen "İzmir'de Kent ve Ulaşım" Konulu Fotoğraf Yarışması'nın süresi katılımcılardan gelen yoğun talep üzerine uzatılmıştır. Yeniden belirlenen takvim aşağıda yer almakta olup; kamuoyuna duyurulur.

Son Gönderim Tarihi :19 Ocak 2015 Pazartesi Saat:17.00 (TSİ)
Değerlendirme Tarihi : 22 Ocak 2015 Perşembe
Sonuçların Duyurulması : 26 Ocak 2015 Pazartesi
Ödül Töreni : 30 Ocak 2015 Cuma

İzmir Kent Konseyi Sekretaryası

İzmir Kent Konseyi “Ulaşım Hizmetleri ve Trafik Çalışma Grubu” tarafından TFSF'nin 2014/71 sayılı onayı ile düzenlenen “İzmir'de Kent ve Ulaşım” konulu Fotoğraf Yarışması’nın amacı; kent içi ulaşım ve trafikle ilgili yapıcı öneriler ve projeler geliştirmek; her yönüyle kent içi ulaşım sistemi, güvenliği, planlaması ve uygulamaları ve yaşanan sorunlara farklı bir bakışla dikkat çekebilmek, konuyla ilgili farkındalık yaratarak işleyişe katkıda bulunmayı sağlamaktır.

"İzmir'de Kent ve Ulaşım" konulu fotoğraf yarışması şartnamesi için lütfen tıklayınız.

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu'nun ilgili yarışma sayfasına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

kentveulasimyeni%20afis.JPG

Not: Yarışmaya başvuru, katılım, her türlü bilgi ve destek için 293 35 35 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

kaynak : İzmir Kent Konseyi
 
Üst