• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

LOL Cosplay'i yapan genç kıza mallede linç girişimi

rocker_tr

Super Moderator
morgana_lol_10_by_miss_kiki89-d5no51z.jpg

İstanbul Pendik’te yaşayan A.T. (25) LOL adlı oyunun bir etkinliğinde yapılacak CosPlay yarışması için günlerdir hazırlanıyordu. MORGANA adında, kostümü ve makyajı zor yapılan bir şampiyonu yarışma için uygun buldu ve gerekli hazırlıkları yaptı. Yarışma günü geldiğinde heyecanlakostümünü ve makyajını tamamlayan A.T. arkadaşlarının onu otomobil ile alması için kapının önüne çıktı. Tam kapıya çıktığında çekirdek bir ailenin geçtiğini gördü. Ailenin büyük fertleri onu fark etmedi fakat ailenin 3 yaşındaki küçük kızı A.T.’i fark etti ve arkasına bakarak yürümeye devam etti. Üzerindeki kostümünde havasına kapılan A.T. küçük kıza bakarak kalın bir sesle “ben senin bildiğin meleklerden değilim” dedi. Elleri ile de göz oyma hareketi yapınca, küçük kız çığlık çığlığa ağlamaya başladı.

Ne olduğunu şaşıran aile üyeleri bir anda A.T.’yi fark etti. Bir an afallayan aile babası Engin Bey, pastahanenin önündeki sandalyeyi kapıp “Tüh lanet şeytan” diye nara atıp A.T.’ye saldırdı. Bazı saldırıları savuşturan A.T. birkaç sandalye darbesine maruz kaldı. Çevre esnafı küçük kızın annesinin “Canavar canavar! Canavar kızıma saldırdı, şimdi de kocama saldırıyor” bağırtısı ile dışarı koştu ve yaratık sandıkları zavallı MORGANA’ya saldırdı. Arkadaşlarını almaya gelen gençler tam zamanında yetişerek “O kostüm yahu” diyerek esnafın elinden A.T.’yi zar zor aldı. A.T. yani MORGANA, kanatlarına ve sivri kulaklarına gelen darbeler nedeni ile bayıldı.

Yarışma yerine hastahaneye giden A.T. ifadesinde, “Özellikle Manav Selçuk Abiden böyle bir şey beklemiyordum” dediği belirtildi.

kaynak : Oyun camiasına özel uydurma haber portalı