• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Merhabalar birkarefotoğraf!

tevfikteo

New member
Merhaba arkadaşlar, baktım ahali buraya taşınıyor bir ben eksiktim diyerek ben de geldim ;) effsane_61 hocamın referansını da unutmamak lazım. Umarım güzel bir forum ailesi kurulur ve herkesin saygı çerçevesinde paylaşımda bulunduğu bir mekan olur. Tekrar (geç de olsa) hayırlı olsun. :eek:

ciddi

Yönetici (Co) Administrator
Hoş geldiniz [MENTION=153]tevfikteo[/MENTION]
Cümlemize hayırlı olsun :)

tevfikteo

New member
[MENTION=67]Stainless..[/MENTION] Eet doğrudur. Hoşbulduk. [MENTION=5]ciddi[/MENTION] Hoşbulduk güzel insan,selamlar ;)

Hüseyin Evcan

Yönetici (Co) Administrator
Merhaba arkadaşlar, baktım ahali buraya taşınıyor bir ben eksiktim diyerek ben de geldim ;) effsane_61 hocamın referansını da unutmamak lazım. Umarım güzel bir forum ailesi kurulur ve herkesin saygı çerçevesinde paylaşımda bulunduğu bir mekan olur. Tekrar (geç de olsa) hayırlı olsun. :eek:

Hoşgeldiniz hocam. Sefalar getirdiniz:)

birkarefotograf

Administrator
Yönetici

hoşgeldiniz hocam. emin olun buruda güzel bir ortam oluşturmak için bulunuyoruz. maddi kaygılardan , firma baskılarından uzak. sadece fotoğrafçılık için buradayız.

ben şuna inanıyorum bir forumda bir bölümde olmak doğru olmuyor. köşede kalıyorsunuz.

ancak bir forum yönetimi fotoğraf severse bu yapılan çalışmalarıda o yönde olumlu etkiliyor.