• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Nikon Coolpix P510 Özellikleri

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
6ky4.jpg

Olağanüstü yakınlaştırma gücü

COOLPIX P510 keskin 42x optical zoom NIKKOR ED lens ile 24mm geniş açı ve 1000mm süper telefoto* odak aralığına sahiptir. En ince detayları 7fps’de yüksek hızlı sürekli çekimde yakalaabilirsiniz.
*35mm format eşdeğeri

Sürekli çekim ve Arka-aydınlatmalı CMOS sensör , fotoğraf makinesi ile elde çekim yapılırken bile güzel gece manzarası ve gece portleri çekmenize yardımcı olur.

[h=2]Optimize kontrol ve verimli kullanım için tasarım[/h]
Nikon Coolpix P510 7.5-cm (3-inc) değişken açılı 921k-nokta yüksek çözünürlüklü renkli parlak ekran 90 dereceye kadar yukarı doğru veya 82 derece aşağıya doğru hareket ettirilebilir. Sık kullanılan fonksiyonları atayabileceğiniz ve tek dokunuşla ulaşabileceğiniz fonksiyon düğmesi mevcuttur. Nikon P510 kamera sarsıntılarını minimize eden tutuş tasarımına sahiptir. Ayrıca gövdenin yan tarafında elle kolay kontrolü sağlamak için buton yer almaktadır.

[h=2]Yüksek hızlı sürekli çekim tüm hareketleri yakalamanızı sağlar[/h]
COOLPIX P510 yüksek hızlı sürekli çekim seçeneği ile sizi hareketin öncesine taşır. Yüksek hızlı süreki çekim full-çözünürlükte (4608 x 3456) görüntüler* için 7-fps(yaklaşık) de hızlı yakalama olanağı sunar. Dijital Fotoğraf makinesi diğer yüksek hızlı modlar Sürekli spor modu (yaklaşık 60fps/120fps) ve ön bellekli çekimdir.
* En fazla 5 ardışık görüntü.

[h=2]42x optik zoom ve gelişmiş VR görüntü stabilizasyonu[/h]
16.1 megapiksel Arka aydınlatmalı CMOS görüntü sensörü ile 42x zoom NIKKOR ED glass lens birleşimi, muhteşem 24 mm geniş açı - 1000 mm süper telefoto odak aralığını kapsar Yeni geliştirilmiş lens kaydırmalı VR görüntü stabilizasyonu kamera sarsıntılarını her zamankinde daha fazla* telafi eder. Özel olarak süper zoom veya makro çekim avantajlarından faydalanıldığında, bu özellik keskin sonuçlara ulaşmada büyük önem taşımaktadır.

[h=2]Diğer özellikler[/h]
Kaydetme fonksiyonu ile dahili GPS
EXPEED C2 görüntü işleme sistemi
COOLPIX Picture Control
Fotoğraf çekimi ve film kaydı sırasında elde edilebiliecek, özel efektler serisine eklenen Silüet ve Yüksek ISO monokrom
Gelişmiş otomatik sahne seçici
Full 1080p HD sesli video kaydı
16 sahne modu
Şarj AC adaptörü veya PC ile USB şarjı
Eye-Fi kart desteği


 
Üst