• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Nikon Coolpix S9500 Özellikleri

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
wh38.jpg


Nikon Coolpix S9500 dijital fotoğraf makinesi :
Nikon, kompakt ve tarz sahibi ürün ailesinin yeni üyesini duyurdu. 18 megapiksel çözünürlüklü Nikon Coolpix S9500 dijital fotoğraf makinesi ince hatlı gövdesi ile en son teknolojik özellikleri bünyesinde barındıran bir model. Dijital fotoğraf ve video görüntülerinin anında paylaşılabilmesini sağlayan Wi-Fi kablosuz bağlantı özelliğine ek olarak 22x optik zumlu Nikkor objektif ve 18 megapiksellik arka aydınlatmalı CMOS sensör uzaktaki nesnelerin veya mum ışığındaki çekimlerin sorunsuzca gerçekleştirilmesini sağlıyor. Lens kaydırmalı görüntü sabitleme sistemine sahip olan Nikon Coolpix S9500 dijital fotoğraf makinesi her türlü koşulda keskin netlikte görüntüler elde edilmesini sağlıyor.

Nikon Coolpix S9500 fotoğraf makinesi
7.5 cm büyüklüğünde OLED ekranı ile çekimlerde fotoğraf karesini kolay ve rahat şekilde oluşturma imkanı sunan Nikon Coolpix S9500 dijital fotoğraf makinesi zengin kullanım özelliklerini kompakt bir gövde yapısında bir araya getiren cazip bir ürün. Nikon Coolpix S9500 fotoğraf makinesi Akıllı Portre Sistemi sayesinde insanları her seferinde gözleri kapalı olmadan ve güler yüzlü olarak kaydetme kolaylığı getiriyor. Kolay Panorama ÇEkim Moduna sahip olan cihaz 180 görüş açısına sahip panoramik manzara çekimlerine olanak tanıyor. Nikon Coolpix S9500 dijital fotoğraf makinesi Full HD 1080p yüksek çözünürlükte dijital videoları stereo ses kalitesinde kaydediyor.

Nikon S9500 fiyat ve piyasaya çıkış bilgileri
Siyah, gümüş, kahverengi ve kırmızı gibi dört çekici renk seçeneği ile satışa sunulacak olan Nikon S9500 dijital fotoğraf makinesinin ürün kutusunda cihazın kendisinin yanı sıra EN-EL12 lityum iyon pil, AC adaptörü, ViewNX2 yazılımı, ses/ video kablosu, USB kablosu ve bilek askısı yer alıyor. Cihazın şubat ayı içerisinde ABD'de 350 USD / 620 TL fiyatla satışa sunulması bekleniyor. Avrupa ülkelerinde de aynı tarihlerde satışa sunulacak olan Nikon S9500 fiyatı 330 Euro / 780 TL civarında olacak.

Nikon Coolpix S9500 incelemesi
GPS özellikli Nikon dijital fotoğraf makinesinin test örneği elimize ulaştığında yüksek çözünürlüklü test fotoğrafları ve HD kalitesinde video görüntüleri eşliğindeki kapsamlı bir Nikon Coolpix S9500 incelemesini sizlere sunacağız. Cihazla ilgilenen fotoğrafseverler Nikon incelemeleri ve en sonNikon test fotoğrafları sayfalarımıza da göz atabilirler.


 
Üst