• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Olympus Fotoğrafçılık Okulu ! Olympus Türkiye'den online fotoğraf çekimi dersleri !

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
inceleme fırsatı buldum. türkçe olması büyük avantaj. zaten olympusun müşteri memnuniyetini herkes biliyordu. gerçekten müşteriye değer veriyorlar.

ciddi

Yönetici (Co) Administrator
TR piyasasında pen serisi çok az biliniyor. Bu sebeple sanırım piyasada tanınmak için uğraşıyorlar. Pen e-pm1'in 630-650 TL'ye satılmasını da buna bağlıyorum. Gerçi sanırım doların çıkışı ile bu hafta 670-700 TL'ye yükseldi. Fakat 630 lira çok iyi bir fiyattı o makina için.

jilan

New member
Pen e-pm1'in 630-650 TL'ye satılmasını da buna bağlıyorum. Gerçi sanırım doların çıkışı ile bu hafta 670-700 TL'ye yükseldi.......!!!!!!!!!!!!!

ciddi

Yönetici (Co) Administrator
PL7 geldi, PM2 ve PL5'in fiyatında bir indirim daha bekliyordum ben ama o henüz gelmedi. Çift lensli Canon EOS-M'i 1.100 TL altında 2 yerde gördüm az önce araştırınca. Müthiş fiyat/performans ürünü olmuş bence. Aynını Olympus PL5'te beklerdim açıkcası. Tamam Olympus PL5 hızı, lens çeşitliliği ile öne çıkıyor ama bu ürünlerin genel alıcı kitlesi "minimum bütçe ile en iyisi"ni düşnenler olduğundan bence ucuz olana meyilleneceklerdir.