• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Photoshop Fotoğraf Programı

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
Sınırlı bir süre boyunca özel bir Creative Cloud planına katılabilirsiniz. Bu plana Photoshop CC ve Lightroom 5 erişiminin yanı sıra kullanılabilir olduklarında özellik güncellemeleri ile yükseltmeler, dosya paylaşımı ve ortak çalışma için 20 GB bulut depolama alanı ve Behance ProSite erişimi dahildir. Üstelik, bir yıllık plan için kaydolmanız durumunda aylık sadece 17,00TRY fiyata sunulur, ancak 31 Mart 2014 tarihine kadar katılmanız gerekmektedir. Sorularınız mı var? SSS bölümümüze ve şartlarımıza bakın.
photoshop_1400_800.png

[h=1]Photoshop CC[/h]Dijital görüntü işleme ve düzenlemeye yönelik endüstri standardı olan Photoshop, kapsamlı bir profesyonel rötuş araçları paketi sunar. Ayrıca, ilham vermek üzere tasarlanmış güçlü düzenleme özellikleriyle donatılmıştır.


lightroom_1400_800.jpg

[h=1]Lightroom 5[/h]Lightroom, Photoshop'un sağladığı çok sayıda seçenek arasında gezinmek zorunda kalmadan dijital fotoğrafları düzenlemek için fotoğrafçıların fotoğraflarını en iyi şekilde ortaya çıkarmaya devam ederken görüntülerini etkili bir şekilde işlemek üzere ihtiyaç duyduğu hassas araçları sağlar.

https://creative.adobe.com/plans/offer/photoshop+lightroom?store_code=tr&locale=tr
 
Üst