• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

selamlar

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
hepimiz biliyoruz ki bir çok büyük forum var.

ama bu forumu ayıran sadece fotoğrafçılık üzerine olması. bununla birlikte fotoğrafçılıkla ilgilenenler genelde belli bir kültür seviyesindeki kişiler.
forumlarda gereksiz yorum yapan bir kitleden ziyade emeğe ve emek verenlere saygı duyan bir hedef kitlesi var bu forumun.

ciddi

Yönetici (Co) Administrator
herkese merhabalar :)

Selam size de... hoş geldiniz... Hocam hepimiz yaşadığımız bölgeye ait önemli, özel mekanların da fotoğraflarını paylaşsak zaman içinde çok iyi olur düşüncesindeyim. Misal ben profilinzde belirttiğiniz yeri hiç bilmem. Birkaç fotoğraf ile oraları bize gösterseniz mesela benim çok hoşuma gider. Özel mekan derken de ille tarihi yer vs. gibisinden de değil. Hani insanların en çok gittiği, olduğu yerler de olabilir. İl, ilçe merkezinden birkaç kare vb. Benim gibi memleketini çok az gezmiş olanlara ilaç gibi gelir böyle bir paylaşım. Acaba bunu konu mu yapsak ? "Üyelerimiz yaşadıkları yeri fotoğrafları ile anlatıyor, paylaşıyor" gibi ? :)