• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Selamlar

motoseyir

New member
Merhabalar,

Öncelikle Ali Evcan a teşekkürler. Forumla tanışmama vesile olduğu için. Ben Denizli/Çivril de yaşıyorum. Fotoğraf ile 4 senedir uğraşıyorum. Fotoğrafa dair güzel ve yardımcı paylaşımlar yapmak dileği ile herkese merhaba.

Şahin Şahankaya

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
hoşgeldin değerli kardeşim. senin gibi bir motor ve fotoğraf tutkununu burada görmek çok güzel. birlikte daha güzel günlere inş. birde senin şu makineyi alabilsek çok süper olacak.

PaŞa

New member
hoşgeldin değerli kardeşim. senin gibi bir motor ve fotoğraf tutkununu burada görmek çok güzel. birlikte daha güzel günlere inş. birde senin şu makineyi alabilsek çok süper olacak.
Hangi makinayı almayı düşünüyorsunuz? bu arada hoşgeldin kardeşim...

motoseyir

New member
Makinayı tanıdığımdan aldım. Çok çok temiz kullanılmış, neredeyse kullanılmamış bir 500D. Artık Canon kullanıcısıyım.