• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Sirui Tripod - Sirui Üçayak

ciddi

Yönetici (Co) Administrator
T-0X-w_low-angle.png

Resmi sayfası :
Argraph Corporation - Sirui T0X Series Tripod Kits
-

rocker_tr

Super Moderator
Ürünü Türkiye de bulamadım. İnternetten yurtdışından sipariş verilebiliniyor. 239$ gibi bir fiyatı var.

Benimde bir üç ayaka ihtiyacım var. Babamın 1990 yılında aldığını Canon kameranın tripodunu kullanıyorum şu anda. Kafası değişenlerden olsa sorun değilde , kafalığı değişmediğinden kafalığını değiştiremiyorum. Her kullanacağım zaman tripoda montajlamak zaman aldığından sorunlu oluyor. Bir kaç kare kaçırdım bu yüzden. Bir de sürekli vidalamak hoşuma hitmiyor. Yalama olup sorun çıkacak diye ödüm kopuyor.

rocker_tr

Super Moderator
n5JNN0.jpg

Sirui T-005X Tripod ve C-10X Ball Head Kafa - 279,00 TL

Mükemmel ergonomi ve taşınabilirlik; Sirui T-005X Alüminyum Tripod ve C-10X Ball Head Kafa

Öne Çıkan Özellikler

54.5" Maksimum Yükseklik
4kg Yük Kapasitesi
Sadece 1kg ağırlığında
Bacaklar Ekstra Kompaktlık için 180 dönebilir
Çıkarılabilir Merkezi, Sütun
Arca-Stili Hızlı-Release Plaka
Pan ve Tilt için ayrı kolları
Yumuşak Kılıf ve Araçlar Kapsar

YjOE86.jpg

PaŞa

New member
Ürünü Türkiye de bulamadım. İnternetten yurtdışından sipariş verilebiliniyor. 239$ gibi bir fiyatı var.

Benimde bir üç ayaka ihtiyacım var. Babamın 1990 yılında aldığını Canon kameranın tripodunu kullanıyorum şu anda. Kafası değişenlerden olsa sorun değilde , kafalığı değişmediğinden kafalığını değiştiremiyorum. Her kullanacağım zaman tripoda montajlamak zaman aldığından sorunlu oluyor. Bir kaç kare kaçırdım bu yüzden. Bir de sürekli vidalamak hoşuma hitmiyor. Yalama olup sorun çıkacak diye ödüm kopuyor.

o işin içine gümrük falanda girer olur sana fiyatı 300 $ :) peki değer mi?? Orası tartışılır işte :D