• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

SJ5000 - NoPro çıktı

rocker_tr

Super Moderator
XYy267.jpgYeni modelde akıllı telefonlar ile bağlantı kurup liveview bağlantı yapılabilecek. Video çekimler için çok güzel bir özellik.

12mp den 14 mp ye çıkarılmış.

Bataryası 900mah den 1150mah çıkarılmış. Burada beni düşündüren wifi özelliğinin kapatılıp açılabilir olup olmadığı. Açıp kapatamıyorsan wifi çok güç yiyecektir.

GoPro'nun aksesuar parçaları da kullanabilecek görünüyor.

89$görünüyor. SJ4000 ile aralarında sadece 4$ fiyat farkı var. SJ4000 de kutusundan tüm ekipman yanında geliyordu. SJ5000 de acaba nasıl olacak?
 

rocker_tr

Super Moderator
Edindiğim bilgiye göre SJ4000 deki gibi ekipmanlar bu sefer kutusundan çıkmayacakmış. Gopro ekiipmanlarıyla uyumlu olmasının nedenide bu görünüyor. Ekipmanların çok hassas ve kırılıyor olması nedeniyle böyle bir karar almışlar sanırım. Ayrıca fiyatta biraz aşağı inmiş oldu.
 
Üst