• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

SONY CYBERSHOT WX50 Özellikleri

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
[h=2]
e95k.jpg

Profesyonel kalite cebinizde[/h]Büyüleyici tasarımıyla kompakt ve kullanımı son derece kolay Cyber-shot™ WX50 dijital fotoğraf makinesi, olağanüstü görüntüleme olanakları ve sınırsız yaratıcı seçenek sunar. Ayrıntılı fotoğraflar, 3D ve akıcı Full HD 1080i video ile yüksek performanslı görüntüleme aşamasına geçin.


[h=3]3D ile yeni bir boyut yakalayın[/h]Muhteşem bir 3D görüntüleme dünyası keşfedin. Tek bir tuşla 3D fotoğraflar çekin. Panoramik çekim ile 3D TV'de keyfini çıkarabileceğiniz geniş 3D görüntüler yakalayın. Çok Açılı Panoramik Çekim, fotoğraf makinesinin ekranını eğerek farklı yönlerini keşfedebileceğiniz 3D hissi veren muhteşem görüntüler sunar.


[h=3]Büyülü videolar[/h]Net ve ayrıntılı Full HD video klipler çekin: yürürken veya zoom yaparken bile bulanık olmayan görüntülerin tadını çıkarın.


[h=3]Tam resmi görün[/h]Doğa veya şehir manzarasının nefes kesen görüntülerini yakalamak çok kolay. Cyber-shot™'ınızı bir yandan diğerine (veya yukarıdan aşağıya!) hareket ettirdiğinizde, yüksek hızda peş peşe çekilen kareleri birbirine ekleyerek tek bir muhteşem panoramik resim oluşturur.


[h=3]DSLR tarzı sonuçlar elde etmek çok kolay[/h]Harika görüntüler elde etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Üstün Otomatik Mod hemen hemen her durumda en iyi sonucu elde etmek için pozlamayı ve diğer fotoğraf makinesi ayarlarını ayarlar. Net sonuçlar için yüksek hızlı otomatik odaklama nesnenize kilitlenir.


Canlı, High Definition fotoğraflar ve HD videolar çekin. Carl Zeiss® Vario-Tessar® objektif, geniş açıdan telefotoya tüm zoom ayarlarında harika kontrastlı, keskin ayrıntılara sahip, bozulma seviyesi düşük görüntüler yakalanmasını sağlar.


[h=3]PlayMemories Studio ile fotoğrafları ve videoları düzenleyin[/h]PlayMemories Studio ve PlayStation®3 ile fotoğraf ve videolarınızın kontrolünü elinize alın ve onlara hayat verin. Videolarınızı ses efektleri ile zenginleştirerek veya düzenleyerek, hızla ve kolayca mükemmel videolar elde edebilirsiniz.
 
Üst