• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Şu şahısa cevap vermeyin lütfen !!!

ciddi

Yönetici (Co) Administrator
Arkadaşlar bilenler bilir, bilmeyenler için başka bir forumdaki linki paylaşacağım. Bu kişi bir dönem Fujifilm'in forumda borzanlığını yapmış, bir çok arkadaşa türlü iftiralar ve hakaretler etmiş, insanlara yalan bilgiler vermiş birisidir.
-
Kaynak :
http://goo.gl/4KCDWT
-
Yaptıklarının bir kısmını alıntılar ile gösterdim. Lütfen alıntıları dikkatli okuyun. Böyle birisi için vaktinizi harcamayın. Bilenler bilmeyenleri uyarsın. Vereceğiniz emeğe-zamana yazık.

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
bunlara deli olduğumuz için burdayız zaten. bu adamlar nerden türüyor bir anlamış değilim.

bize hiçe sayan bir yönetim, bir anlayış içinde olan. amacı insanları yanlış yönlerdirmek olan ve bu yanlış yönlerdirmelere sahip çıkan bir yönetim.

malum yerin fotoğraf bölümünü ayakta tutanlarda zaten biziz. çok dikkat edelim yıllardır buraya cevap yazan zaten kemik bir kadro var. bu kemik kadro ne hikmetse malum yerin malum bölümünden ayrılamıyor. buna bende dahilim.

burayı kurduk ama bu arkadaşlar bizim foruma üye olsada, sen [MENTION=54]İmportant[/MENTION] ve @rocker_tr dışında buraya sahip çıkan yok.

ciddi

Yönetici (Co) Administrator

Bu sefer bunu ben buldum, yakaladım !.. O kadar adilik, döneklik, iftira, hakaret edeceksin. Konular silinecek ve oooh ne güzel ak sütten çıkmış kaşık gibi gel saftirik ayağına yat soru sor "fotoğrafçı arkadaşlara" ! Keşke yaptığını paylaştığım kendi dönekliğinden görseler de bu kişiye hak ettiği şekilde cevap verseler. Bakalım...

Burası belki beklediğimiz popülariteyi yakalayamamış olabilir. Fakat bunun bir önemli sebebi tek dalda "fotoğraf" alanında olması ama bugün kendimizden pay biçecek olur isek en azından fotoğraf işlemek için bilgisayara ihtiyacımız var. Bu da ne demek "PC bileşenleri" e artık kimisi tablette bile bu işi yapıyor. E cep telefonu fotoğrafçılığı diye de bir gerçek var. Yani artık "fotoğrafçılık" tek başına diğer teknolojik araçlardan ayrı düşünülecek bir konu değil. Bence diğer forumun üye toplamasındaki en etken unsurlardan birisi budur. Ben de yıllarca orada donanım bölümünde yazardım. Hiiiç başka bölüme girip bakmazdım bile. Ne zaman ki fotoğrafa ilgi gösterdim, hop elimin altında o forum vardı ve oradan devam ettim.

Ayrıca her ne kadar çok aktif olmasa da azımsanmayacak üyelerimize de haksızlık etmeyelim :) Eksik olmasınlar, daha da çoğalsınlar... En azından satılmamış bir ortam burası.
-
Çok eski forumlardan DarkHardware • Indeks sayfası vardır. Oradaki kitle müthiştir mesela. Herşeyi müthiş bir seviyede konuşabilirsiniz. Eski popüler günleri geride kaldı ama forum sahibi Levent Pekcan(Yanlış biliyor isem affına sığınıyorum) forumu kapatmadı. Çünki o ortamı yok etmek, o insanları tekrar bir yerde bir araya getirebilmek imkansızdır. Kendisine de bu vesile ile teşekkür edeyim.