• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

TopazLAbs eklenti paketi hepsi bir arada sürümü !..

ciddi

Yönetici (Co) Administrator
Photoshop için bildiğim kadarı ile en iyi eklenti paketlerinden birisi bu
-
Direk deneme sürümü indirme linkleri (750 mb. falan)
Windows için : http://topazlabs.s3.amazonaws.com/topazcomplete_setup.exe
Mac için : http://topazlabs.s3.amazonaws.com/topazcomplete.dmg
-
Buradan da bu eklentiler ile neler yapabilirsiniz bir öngörünüm ile bilgi edinebiliyorsunuz.
Topaz Labs - Photography Software
-
Peki nasıl bir şey, zor mu bunu kullanmak ? O kadar kolay ki, hani Photoshop'u hiç bilmiyorum diyorsanız bile hiiiç mesele değil. Sanki fare ile butonlarla, değerlerle oynayarak fotoğraflarınıza bambaşka görünümler kazandırabiliyorsunuz. Sadece Photohsop'u kurmanız ve bu eklentiyi kurmanız yeterli. Gerisi tetris oynamaktan zor değil !..
-

Videoda eklenti paketi nereye kuruluyor, Photoshop içinde nereden bu eklentiler seçilip fotoğraf üzerinde nasıl uygulanıyor görebilirsiniz.
Programın deneme sürümünü indirip kuran arkadaşlar detaylı yardım için özel mesaj yollayabilirler.

Forrestt.

New member
Indirdim hocam eklenti şu anda pc ye kuruluyor. Detayları konuşalım :)

SGSIII Cihazımdan gönderildi

ciddi

Indirdim hocam eklenti şu anda pc ye kuruluyor. Detayları konuşalım :)

Detay de yeter ki !

Eklentileri kurdum ama nerede ?

pn4e.jpg

-
Seri nosu nereye girilecek ki bu şeyin ?

n0o5.jpg

Forrestt.

New member
Hocam kurdum ama acaba pc yi açıp kapatmammi gerekiyor ps in içinde yok malesef :(

Forrestt.

New member
Evet evet ona bakarak denedim zaten. Filtreler diğerden aşağısı yok bende çıkmadı seninkiler.

ciddi

Evet evet ona bakarak denedim zaten. Filtreler diğerden aşağısı yok bende çıkmadı seninkiler.

ReStart gerekiyor olabilir evet, uzun süre önce kurduğumdan bu detayı anımsamıyorum. Yapın bir re-start görelim sonucu :)

Forrestt.

New member
Yok hocam malesef eklenti ps de görünmüyor. Tekrar kurulum yapıyorum pc ye ki kurulumdan zaten emindim. Neden gelmiyor eklenti anlamış değilim malesef :(

ciddi

siz napıyonuz buralarda bakam :)

Acemilere Photoshop sevdirme, kullandırma, uygulatma çabaları :)
Tak ve tıkla tarzı Photoshop eklenti paketi. Gerçi ben de acemi+ durumundayım. Bu yüzden sanırım bu eklenti paketi benim için çok kullanışlı. Gerçi reklam kokan hareketler olsa da sitesinde baya profesyonel kullanıcıların anlattığı dersler de var. Yani Topazlayan acemidir demek de doğru bir tanım değil. Sizin topazınız var mı idi hocam ? :)

Forrestt.

New member
evet hocam çok şükür kurdum ve şöyle bir baktım nedir ne değildir diye? Gerçekten çok detaylı değişikliklere gidilebiliyor. Hatta o kadar deyaylı ki yatmadan önce kafayı sıyırıp eşimden fırça yemeden kapattım programı yoksa sabahlarım :)

ciddi

evet hocam çok şükür kurdum ve şöyle bir baktım nedir ne değildir diye? Gerçekten çok detaylı değişikliklere gidilebiliyor. Hatta o kadar deyaylı ki yatmadan önce kafayı sıyırıp eşimden fırça yemeden kapattım programı yoksa sabahlarım :)

Ahha işte, yolunuz açık olsun bundan gayrı. Ben yol gösterdim. Ne kadar sürede ne kadar gideceğiniz size kalmış :)

Forrestt.

New member
Teşekkür ederim hocam. Kurtulduğunu sanıyorsun ama yaniliyorsun :D:sly: