• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Yaşam

İmportant

Moderator
6666sg.jpg
7777ag.jpg
ibjDujUJWepyLM.jpg
ib0tN55e5xphhU.jpg
30386124.jpg
ibkUrhgYcTdFh4.jpg
iSvqyjcFlipVQ.JPG
i2q4r1Hj2cHNS.jpg

Son düzenleme:

modakartalı

New member
Labrador , iyi ki bu ep m2 almışım hem taşıması çok kolay hemde benim gibi amatörlere uğraşmadan resim çekme olanağı veriyor art modu ile çektim resimlerle oynamayı bilmediğimden bu program bana çök kolay geldi .

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
Labrador , iyi ki bu ep m2 almışım hem taşıması çok kolay hemde benim gibi amatörlere uğraşmadan resim çekme olanağı veriyor art modu ile çektim resimlerle oynamayı bilmediğimden bu program bana çök kolay geldi .

hocam bizi em 2 konusunda bir bilgilendirin yeni bir konu açıp soracak sorularımız çok. bu aralar herkes taşıması kolay bir makine arar oldu. 1d yi satıp 7d alanlar , dslr satıp aynasız alanlar çoğaldı. gerçekten gezilerde çok yorucu oluyor dslr ler.

ciddi

Yönetici (Co) Administrator

Size ufaktan programlar ile bir şeyler yapmayı öğretelim. Vaktiniz ve vaktimiz olur ise tabi :) Çok basit şeyler ile başlayalım. Ne dersiniz ?

Forrestt.

New member
Hocam isteriz tabi süper olur hemde :) aradan çıktım ama kusura bakmayın çok şeyler öğrenmem lazım.

SGSIII Cihazımdan gönderildi

modakartalı

New member
hocam bizi em 2 konusunda bir bilgilendirin yeni bir konu açıp soracak sorularımız çok. bu aralar herkes taşıması kolay bir makine arar oldu. 1d yi satıp 7d alanlar , dslr satıp aynasız alanlar çoğaldı. gerçekten gezilerde çok yorucu oluyor dslr ler.

bende d550 vardı sonra d7 ye geçtim fakar profesyonel olmadığımdan bu mkina fzla geldi 18-200 lens ile tabiri caiz ise eşek ölüsü gibi idi bazen sırf talşımaktan kokrtuğumdan yanıma almıyordum seri çekimi bu ep m 2 den çok daha iyi idid ama bana amatör olarak bu makina yetiyor çıkarken eşorfmanın cebine koup çıkıyorum hemde 40-150 lensi.

Forrestt.

New member
hocam ikinci fotoğrafı buradan çekip sizin zevkinize göre işleyip buraya koyabilirmisiniz? çünkü ben bunu raw çekip işledim bu kadar oldu. kafanızdakini görebilirsem benim gelişimim için çok iyi olur.