• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Yaşamdan kareler - Araba Kazası !!!

ciddi

Yönetici (Co) Administrator
Geçmiş olsun diyeyim ve bugün tesadfen bir anda görüp otobüsten inip geri dönüp fotoğraflarını çektiğim bu ilginç vakayı sizler ile paylaşayım...

Łódź - wypadek automobilowy - Car accident by Ciddi Biri, on Flickr
-

-

-
Bu vatandaş nereden oraya uçtu anlamadım. Çevrede bir tekerlek izi falan da göremedim, aşağı gidip baktım :) Bazı fotoları otoyol üst geçidinden çektim. Aklıma buadan uçabileceği de geldi ama baya uzak. Oradan oraya uçmak için epey hız lazım. O hızla oraya varsa öyle duramazdı herhalde diye düşündüm.

ciddi

o araba oraya nasıl gitti haha:)

Foto çeker iken üst geçitten gelip-geçenler de bakıp yorum yapıyorlardı. 2 yaşlı teyze yanıma geldi, foto çekiyorum ya bişiler bişiler dedi. Ben de "ilginç kaza, nereden oraya uçtu bu" dedim. Harbi gökten helikopter ile mi indi nedir !.. Çok da güzel konmuş ama, aracın etrafında bir vuruk, çamur vs. yok. Yoldan gelse, oraya varmadan toprak bir tümseklik var, illa ki oraya burnunun kısmen saplanıp toprak-çamur alması gerekirdi bence :) Artık nasıl uçurdu ise şoföre madalya takmalı.

hllywz

New member
aklıma hızlı ve öfkeli'deki şu sahne geldi :D -- o araba oraya nasıl çıktı ? :D
q3uw.jpg

ciddi

Bu filim hilesi :)
Benim teyzelerimden birisinin kocası :) Adam insanlığın uzaya, Ay'a gittiğine inanmaz ! Anlat anlat, der ki "E filmlerde izliyoruz neler neler oluyor. Gittiklerine inanır isek bu filmerde olanlara da gerçek diye inanalım o zaman" ! Hö ne ? :) Gayet mantıklı bir şey diyor aslında. Meğer kimsenin Ay'a , uzaya gittiği falan yokmuş. Gidenlerin hepsi film stüdyosuna gidiyormuş ! Hatta çelıncır uzay mekiği sabah astronotları evlerinin kapısından alırmış. Servis hesabı haha:)