• Değerli fotoğraf severler 2022 yılı sizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle. Işığınız bol olsun... Birkarefotoğraf Ekibi.

Yeni basliyacagim butcem 400tl

CreatonEpic

New member
Merhabalar canon 350d almayi dusumuyorum sahibindende 350tl 400tl ye var iyi is cikarirmi ilerde 50mm lens de alicam ama simdilik 18-55 kit ile kullanicam yorumlarinizi bekliyorum acilen saygilar.:):):)

birkarefotograf

Administrator
Yönetici
Merhabalar canon 350d almayi dusumuyorum sahibindende 350tl 400tl ye var iyi is cikarirmi ilerde 50mm lens de alicam ama simdilik 18-55 kit ile kullanicam yorumlarinizi bekliyorum acilen saygilar.:):):)

başlangıç için bütçeniz yetersiz olsada doğru bir yola girmişsiniz. en azından diyafram enstantane iso, ayarlarını öğrenip güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

fotoğrafçılık için buradan başlayabilirsiniz.

Foto-Okul | Birkarefotoğraf | Fotoğrafa Dair… | Fotoğrafçılık Sitesi

CreatonEpic

New member
211827557dd7c4b95f9d1c41f4547ad8.jpg
bu makineyi cok ovduler bunu alicam sizin dusunceniz nedir :)

rocker_tr

Super Moderator
Acele etmeyip yat bir köşeye Canon 1000D bekle. Bir yandan da biraz daha bütçe yapmaya çalışıp 600-800TL arası D90 bodyler oluyor onu al ^^ Alacağın bu modellerden daha iyi olacaktır.

Son düzenleme:

CreatonEpic

New member
Merak etmeyin hocam başlangıç için yeterli olacaktır. Öğrendikçe ilerledikçe ekipmanı geliştirirsiniz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Hocam kusurabakmayin sizi rahatsiz ediyorum biliyosunuz guzel makine almak icin tavsiye istiyorum 350d mi alsam yoksa
0e256074fbcf719c3b8ea736c7b2bcaa.jpg
88
Fujifilm in 30x zoomlu boyle bir makinami birds bunlsrin lens degismiyor ama kendi lensleri kaç bilgi verirmisiniz tesekkurler rahatsiz ettigim icin ozur diliyorum.

rocker_tr

Super Moderator
Acele almam lazım diyorsunuz. Neden acele almanız lazım ve ne tür çekeceksiniz? Bunlara göre tam anlamıyla yorum yapmak daha iyi olacaktır. Gittiğin yeri gelişi güzel anı fotoğrafı, ışığından kompozisyonuna kadar ciddi olarak fotoğraf çekmek, kuş türleri üzerine eğitim alıyorsun bunları belgelemek için seçilir kadar foto çeksem yeter gibi bilgi verebilir isen bu makine bu lens daha rahat denilebilir.