Aksesuarlar

Fotobox Pro kolay fotoğraf çekim kutuları

Arkadaşlar internette dolaşırken gördüm sizlerlede paylaşmak istedim. Zaman zaman kendiminde ihtiyaç duyduğu evde yapmaya çalıştığım ancak çok başarılı olamadığım ışık çadırına benzer olmakla birlikte çok daha başarılı olan bir ürün çekim çadırı diyebiliriz bu fotoboxpro ya. Biraz Pahalı ama kurulumu ve kullanımı oldukça kolay görünüyor.

Ürün çekimleri için fotoğraf kalitesinin önemi çok yüksektir. Fotoboxpro ile kaliteli ve beyaz zeminli fotoğraflar çekmek kolaylaşıyor. Özel LED aydınlatma teknolojisi kullanılarak yüzde yüz beyaz arka plan fotoğraflar elde etmemizi sağlayan fotobox 1 yıl garantili olarak satışa sunulmuş durumda.

Kelvin değeri 5500 ledlerden üretilen fotoboxpro 31 ve 49 cm modelleri mevcut. Demonte tasarımı sayesinde kolay çalışma olanağının yanısıra arkaplanlarıda değiştirmeniz mümkün. 31cm olanı 800 TL, 49cm olanı ise 1200 TL. Biraz pahalı ama profesyonel ürün çekimi yapıyorsanız ve bu işle biraz içli dışlıysanız fotoğrafçılık ekipmanlarının çok daha pahalı olduğunu bilmekteyiz. Daha ayrıntılı bilgi için http://www.fotoboxpro.com ziyaret edebilirsiniz.

Işığınız bol olsun…

birkarefotoğraf

Fotoğrafçılık, Fotoğraf Makineleri, Fotoğraf Ekipmanları Hakkında Bilgi ve Haberleri İçeren Fotoğraf Severlerin Buluşma Noktası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu